спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення парктроніка в Києві

 

За допомогою парктроніка можна зробити процес паркування максимально простим. Це сучасний пристрій, який складається з безлічі датчиків і камер, які керуються єдиною системою. На ринку існує безліч моделей, які відрізняються функціональними можливостями і ціною. Для встановлення в будь-якому разі треба звертатися до компетентних професіоналів. Наш автосервіс готовий запропонувати для цього комфортні умови.

Особливості грамотного встановлення парктроніка

встановлення-парктроніка-в-автоФункціональний парктронік рекомендується встановлювати в умовах спеціалізованого сервісу, щоб розмістити дисплей і датчики на потрібних місцях, грамотно налаштувати їхню спільну роботу. Процес встановлення доцільно довірити професіоналам, у яких є навички та досвід. Наш сервіс працює досить давно в цій сфері, щоб гарантувати швидкісний монтаж без втрати якості.

Парктроніки розрізняються залежно від кількості датчиків: чотири, шість або вісім. І відповідно відрізняються призначенням - задній і передній.

Наявність такого пристрою допоможе припаркуватися практично в будь-якому місці, навіть на найбільш обмеженій території. Якщо машина занадто близько опиниться біля перешкоди, система подасть звуковий сигнал. Це дасть змогу уникнути зіткнення. Тому встановлення стає своєрідною гарантією того, що вдасться виключити непотрібні проблеми, допоможе заощадити на ремонті.

Встановлення парктроніка в Києві

Автосервіс із досвідом пропонує комфортні умови для замовлення такої послуги. Професіонали допоможуть вибрати парктронік і грамотного його встановити практично на будь-якій марці та моделі автомобіля. Поки клієнт відпочиватиме, співробітники виконають всі роботи, на які надається офіційна гарантія якості. Пристрій монтується оперативно і налаштовується для ефективної експлуатації. Водій автоматично після завершення робіт отримує надійного помічника для безпечного паркування. У Києві це по-справжньому актуально через часті проблеми з пошуком нормального місця для паркування. Встановлення та підключення датчиків паркування у нас за найкращими цінами. Ви будете здивовані, наскільки швидко ми зможемо встановити задні і передні парктроніки за найкращою вартістю.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00