спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфіковане відновлення геометрії кузова

 
Відновлення геометрії кузова автомобіля є дуже поширеною послугою. Для її отримання важливо звертатися до досвідчених професіоналів. Тільки так можна розраховувати на безпеку експлуатації машини. Існує кілька основних ознак, якими можна виявити відповідну проблему. Наприклад, шини можуть зношуватися нерівномірно, як і основні деталі ходової. Автомобіль "несе" на дорозі вліво або вправо, відбувається збільшення гальмівного шляху. Якщо будуть виявлені такі проблеми, бажано звернутися до сучасного сервісного центру. Наші співробітники проведуть діагностичні роботи, виправлять усі недоліки.
 

Важливість якісного відновлення геометрії кузова

Якщо виникли проблеми такого характеру, то знижується рівень безпеки їзди. Автомобіль стає менш стійким на дорозі, через що на високій швидкості може виникнути втрата керування, важко буде утримувати пряму траєкторію руху. Безпека водія та пасажирів залежить від цих показників. Щоб не втратити контроль над машиною в найвідповідальніший момент, важливо, щоб геометрія кузова була в межах норми. Вона може порушитись з різноманітних причин. Серед основних причин можна відзначити:
 
  • Неправильне використання автомобіля. Наприклад, водій звик не об'їжджати ями, наїжджати на бордюри та інші перешкоди. У кожному такому випадку можуть зміститися контрольні точки, що спричинить пошкодження кузова.
  • Аварія викликає серйозні проблеми, рівень яких залежить від сили удару та інших нюансів.
  • Неякісне проведення кузовних робіт. У автомобілях, які вже давно перебувають у використанні, така проблема може мати місце. Тому важливо перевіряти стан кузова, особливо перед покупкою машини.
Перед прямим початком відновлювальних робіт потрібне проведення перевірки геометрії кузова. Майстри завдяки ній визначають стан автомобіля, формують стратегію ефективного усунення ушкоджень. Від цього залежить вартість та швидкість виконання робіт. У процесі ремонту кузова автомобіля використовується сучасне обладнання, яке є лише у сертифікованих сервісних центрах. Наші майстри за допомогою цього обладнання проводять вимірювання та контроль відновлення геометрії кузова. Гідравлічні інструменти використовуються для ефективного ремонту. Ушкодження витягуються максимально якісно та правильно.
 

Відновлення геометрії кузова у Києві на СТО Тайр Ленд

У столиці можна замовити цю послугу у різних місцях. Щоб не ризикувати зайвий раз, для проведення кузовного ремонту доцільно звертатися до перевіреного сервісного центру. Це дозволить розраховувати на чесні ціни, високу якість та інші переваги. Наші співробітники мають досвід та обладнання для максимально точного відновлення, на яке дається гарантія. Стапельні роботи проводяться точно у термін, це дуже важливо. У роботі використовується сучасне обладнання, перевірені технології. При виборі автосервісу рекомендуємо звертати увагу на відгуки клієнтів, наприклад з відгуками про наш сервіс можна ознайомитися на картах Google.
 
Високий рівень точності гармонує з адекватними цінами виконання робіт. Всі майстри мають високу кваліфікацію, яка позитивно впливає на якість. Машина після завершення робіт стає максимально безпечною.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00