спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика температури охолоджувальної рідини

 
Заміна датчика температури охолоджувальної рідини може знадобитися для багатьох сучасних автомобілів. Дуже важливо звернутися до її проведення в перевірений сервісний центр. Наше СТО має у своєму розпорядженні необхідне обладнання, кваліфікованих співробітників в штаті, всі інші можливості для надання гарантованої якості. Додатковою перевагою стає приваблива вартість, з якою можна ознайомитись на попередньому етапі, як і з термінами виконання робіт.
 

Особливості кваліфікованої заміни датчика температури охолоджувальної рідини

Датчики такого типу є досить простими пристроями, але і вони можуть ламатися. Складається вони із міцного корпусу, терморезистора. Датчик практично за будь-якої поломки змінюють, а не ремонтують через деякі конструктивні особливості та порівняно невисоку вартість. Простота конструкції не захищає елемент від поломок, які можуть виникнути у найрізноманітніших ситуаціях. Серед найпоширеніших можна відзначити:
 
  • Замикання в ланцюзі чи розрив. У старих моделях автомобілів блоки електронного керування таку помилку можуть не бачити, через що ЕБК вважає, що мотор постійно перебуває в холодному стані. Через замикання ланцюга може видаватися помилка, що двигун перегрітий, через що запустити його не вийде.
  • Змінюється рівень опору датчика з часом. Ця помилка також може бути непомітною для ЕБК, але все одно пристрій робить спроби внести корективи в роботу двигуна. Через це мотор починає працювати ривками або просто нерівномірно.
При виявленні таких ознак правильним рішенням буде своєчасне звернення до професіоналів. Наш автосервіс готовий завжди допомогти клієнтам, провести діагностичні роботи на сучасному обладнанні, що забезпечує максимальну точність. Пошук несправності не найпростіша справа, особливо якщо спробувати зайнятися ним самостійно. Потрібно використовувати спеціальне обладнання, яке навряд чи знайдеться у простого власника автомобіля. Набагато простіше і швидше буде звернутися в наш сервіс, який має у своєму розпорядженні потрібні ресурси.
 
Заміна датчика є якісно організованим процесом, якщо звернутися до нас. Попередньо підбирається потрібна модель запчастини, яка підійде під конкретний автомобіль. Ми гарантуємо повну відповідність основним запитам та фінансовим можливостям, високу якість датчика та інші позитивні характеристики. Після проведення робіт з діагностики підбору здійснюється заміна, яка дозволяє розраховувати на бездоганну якість експлуатації авто надалі.
 

Заміна датчика температури охолоджуючої рідини у Києві

Звернутися до нашого автосервісу дуже просто для замовлення такої послуги. Попередньо можна вибрати зручний час для відвідування сервісу, проконсультуватися з грамотними фахівцями, щоб дізнатися про терміни, вартість та інші фактори. Ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни та якості у столиці на відповідному ринку послуг. Діагностувати несправність ми зможемо максимально точно та швидко, що неймовірно важливо. Негайно буде вибрано запасну деталь. На всі роботи та використовувані запасні частини надається гарантія якості, яка стає додатковою перевагою до бездоганного обслуговування та висококласного сервісу.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00