спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна ременя генератора  

 

Ремінь генератора є дуже важливою частиною транспортного засобу, за допомогою якої з коленвала двигуна обертання передається на вал генератора. Основною метою всіх цих маніпуляцій стає перетворення механічної енергії в електричну. Неправильна, занадто інтенсивна експлуатація автомобіля, а також його несвоєчасне техобслуговування призводять до пошкоджень ременя, через що потрібна заміна ременя. Важливо звернутися до надійного автосервісу, щоб отримати гарантію оперативності та високої якості проведення відповідних робіт. Наша СТО пропонує це разом із привабливими цінами та високоякісним обслуговуванням. Важко підшукати більш комфортні умови в Києві.

Заміна ременя генератора та її основні особливості

заміна-ременя-генератораЦей компонент складається з декількох шарів спеціального матеріалу, який має підвищений рівень еластичності. Завдяки таким характеристикам він здатний витримувати значні навантаження. Але з плином часу все одно відбувається зношування, за чим потрібно уважно стежити. Гума може розшаровуватися, в ній з'являються невеликі тріщинки, які роблять повноцінну експлуатацію неможливою. Може поламатися і натяжне обладнання, наприклад, спеціальний ролик та інші компоненти. За допомогою компетентних професіоналів можна буде точно визначити причину несправності та провести необхідні роботи. Для цього потрібна діагностика, як візуальна, так і інструментальна. Наші кваліфіковані майстри точно знають, як виявити дефект, провести роботи з його усунення.

Є кілька основних причин, за якими можна буде визначити необхідність заміни генераторного ременя. Серед них можна відзначити:

  • Ослаблений натяг.
  • Можна помітити знос візуально. На ремені утворюються тріщини, з'являються деформації, починають проступати нитки армування.
  • За підвищеного навантаження на генератор мотор під час старту може видавати сторонні звуки у вигляді своєрідного свисту.
  • Відбувається зміщення генераторного шківа.

Якщо водій виявив одну з подібних ознак, доцільно без зволікань звернутися до сучасного автосервісу. Це дасть змогу своєчасно встановити причину виникнення проблеми, вжити всіх заходів для її ефективного розв'язання.

Заміна ременя генератора в Києві

Проблеми з ним виникають приблизно раз на 60 тисяч км пробігу. Тому потрібно уважно стежити за цими показниками. Іноді заміна може знадобитися раніше, що залежить від інтенсивності використання машини, марки та інших характеристик. Не варто користуватися зношеним ременем, тому що можуть виникнути серйозні проблеми, що вимагають дорогого ремонту.

Наш автомобільний сервіс пропонує компетентні послуги, демократичні ціни, тільки якісні комплектуючі та багато інших переваг. Тому можна буде розраховувати на оперативне виконання заміни генераторного ременя з гарантією високої якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00