спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна поршневих кілець

 

Поршневі кільця в двигуні автомобіля виконують дуже важливі функції. Згодом може знадобитися їх заміна, для здійснення якої важливо звернутися до сучасного сервісного центру. СТО Тайр Ленд володіє потрібними знаннями, технічною базою і всім іншим, щоб гарантувати кожному клієнту чудовий результат.

Заміна поршневих кілець і її основні особливості

Поршневі кільця виконують кілька важливих функцій, серед яких захист основного елемента від перегрівів, герметизація робочої камери в циліндрі, регулювання масляних витрат. Також забезпечується захист масла від потрапляння всередину камери згоряння. У виробництві цих запчастин зазвичай використовуються міцні та високоякісні матеріали. Переважають серед них спеціальні сплави, які можуть за адекватних режимів забезпечити тривалість експлуатації без особливих проблем. Але з плином часу вони все одно піддаються зношуванню, через що всередину камери починає потрапляти масло. Також герметизація порушується, а потужність мотора буде поступово падати.

заміна-поршневих-кілець Є кілька основних ознак, за якими можна визначити необхідність проведення заміни кілець. Але точно зрозуміти, що треба виконати відповідні роботи, можуть тільки професіонали після проведення діагностики. Наші співробітники готові провести діагностичні роботи, які допоможуть визначити ступінь пошкодження і способи ефективного розв'язання проблеми. Для цього, зазвичай, розбирається моторна група, проводиться візуальний огляд. Кваліфіковані майстри в цьому випадку точно розуміють, що треба виконати роботи з заміни.

Серед головних ознак, які свідчать про проблеми з поршневими кільцями, можна відзначити:

  • Прогорання масла, що проявляється в утворенні вихлопних газів синього кольору. Також вони можуть ставати занадто задимленими, що зумовлено постійним потраплянням масла всередину камери згоряння.
  • Падає компресія, що свідчить про зношення відповідних деталей.
  • Перестають працювати свічки запалювання, що зумовлено осіданням на них великої кількості моторного масла. Відмовитися працювати можуть кілька свічок або одна, що залежить від конкретної ситуації.
  • Збільшуються витрати мастила за стандартного робочого режиму мотора.

У такій ситуації треба звернутися до професіоналів, які проведуть діагностику і точно встановлять причину проблеми. Візуально визначити, що потрібно провести заміну, можна за характерними ознаками, серед яких дефекти і деформації, збільшення проміжку. Якщо звернутися до сервісу невчасно, то проблема може виявитися ще більш суттєвою. У камері згоряння будуть утворюватися окалини, які негативно впливають на цілісність циліндрів і поршнів. Відремонтувати їх коштуватиме набагато дорожче, ніж просто замінити кільця.

Заміна поршневих кілець у Києві

У нашому автосервісі для цього створено найкращі умови. Кваліфіковані професіонали готові надати клієнтам комфортні умови, грамотні консультації та багато іншого. Звернення до сервісу не варто відкладати на потім. Чим раніше ми проведемо заміну, тим менших наслідків можна зазнати. На виконані роботи надається гарантія якості. Крім цього можна розраховувати на використання тільки високоякісних кілець від перевірених виробників, які підбираються дуже ретельно під конкретні потреби і модель автомобіля.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00