спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне фарбування кришки багажника

 

Багажник автомобіля належить до категорії деталей, які сильніше за інших схильні до пошкоджень. Механічні чинники можуть чинити на кришку багажника негативний вплив. Лакофарбове покриття здатне втратити свою цілісність. На ньому можуть утворюватися відколи, тріщини і подряпини. Не варто ігнорувати подібні проблеми, тому що вони можуть з часом стати ще серйознішими. Страждає не тільки естетична функція, а й виникає ризик поширення вогнищ корозійного процесу. У такому разі існує певна ймовірність, що доведеться робити дорогий ремонт або робити повну заміну деталі.

Професійне фарбування кришки багажника авто та його відмінності

Для отримання гарантовано високої якості важливо звернутися до професіоналів з досвідом. Це дасть змогу розраховувати на відповідну якість, точність та інші переваги. Фарбування кришки багажника в нашому центрі проводиться за найкращими стандартами з використанням сучасного обладнання. Є кілька основних етапів, які виконуються один за одним. Серед основних можна відзначити:

  • Підготовку поверхні.
  • Фарбування.
  • Покриття лаком і полірування.

фарбування-кришки-багажникаУ більшості випадків для забезпечення додаткової міцності використовується спеціальний захисний лак, яким покривається поверхня відповідної деталі. Багато що залежить від якості проведених підготовчих робіт. Необхідно грамотно підготувати поверхню, прибрати звідти всі забруднення, вирівняти її. Не варто ризикувати, виконуючи роботи самостійно. Для цього потрібно мати фарбувальну камеру, спеціальне обладнання та деякі навички. Важко забезпечити це своїми силами. Можна просто витратити час і гроші даремно. Краще одразу заручитися підтримкою кваліфікованих малярів, які володіють потрібним обладнанням. Це своєрідна гарантія ідеального результату. У кожному окремому випадку може знадобитися тотальне або локальне фарбування кришки багажника.

На попередньому етапі проводиться діагностика, яка дає змогу визначити поточний стан кришки багажника. Потім підбирається автоемаль точно в колір кузова. Фарба наноситься за допомогою спеціальних інструментів. Сучасні технології фарбування гарантують відмінну якість у кожній деталі. Дефектовка кришки багажника дає змогу визначити, яка частина деталі постраждала. Іноді можливо локально пофарбувати частину деталі з дефектами, а часом доведеться фарбувати всю поверхню кришки багажника.

Фарбування кришки багажника в Києві

У столиці працює багато сервісів і майстрів, які пропонують цю послугу. Щоб отримати гарантію ефективності та якості, можна звернутися до нашого сервісного центру. Фахівці допоможуть забезпечити найкращі умови, запропонують ідеальну якість фарби і забезпечать високу якість обслуговування. Роботи пропонуються в комплексі, що забезпечує відмінний підсумковий результат.

Кваліфіковані фахівці після звернення клієнта проведуть діагностику, визначать специфіку робіт, вартість і терміни. Фарба підбирається дуже ретельно. Тому вона ідеально вписується в загальний ансамбль транспортного засобу, абсолютно нічим не виділяється. На виконані роботи надається гарантія якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00