спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Пошук витоку фреону в автомобілі

 
Автомобільний кондиціонер є дуже важливим елементом, який відповідає за забезпечення нормальних умов експлуатації, забезпечує комфортну їзду завдяки контролю над температурою всередині салону. Пошук витоку фреону в автокондиціонері може знадобитися у різних ситуаціях. Це поширена послуга, яка передбачає використання спеціального обладнання та наявність певного досвіду.
 

Особливості проведення пошуку витоку фреону в автомобільному кондиціонері

Фреон є холодоагентом, за допомогою якого відбувається охолодження повітря всередині салону автомобіля. Він циркулює у системі, виконуючи свої безпосередні функції. Але в деяких ситуаціях може статися витік. Тому треба звернутися до компетентних професіоналів для виявлення місця такого витоку. Є кілька основних причин, з яких це відбувається:
 
  • Погіршення щільності з'єднання частин системи через вібрації.
  • Пошкодження сальників.
  • Розтріскування гумових шлангів і т.д.
У сучасних транспортних засобах буває не просто знайти витік, тому що не залишається нальоту в проблемних місцях. Якщо кондиціонер доводиться заправляти часто, це свідчить про наявність проблеми. Щоб її точно встановити треба провести спеціальний тест. Співробітники автосервісу можуть спробувати встановити місце витоку за допомогою візуального методу, але він дає позитивний результат далеко не завжди. І тому проводяться інші заходи.
 
Щоб підготувати автомобіль до проведення тесту, треба дати в ланцюзі циркуляції холодоагенту потрібний тиск. Це важливо для ефективності виконання перевірки. Перевіряються практично всі потенційно проблемні елементи, серед яких трубки випарника, конденсатора, клапани, прокладки ущільнювачів, трубки і всі основні з'єднання, шланги, інші компоненти. Важливо перевірити всі елементи, які потенційно можуть пропускати фреон. Для цього використовується спеціальне обладнання, яке гарантує ефективність. За допомогою електронного пристрою для пошуку течії можна встановити навіть незначні пошкодження. Проводиться тестування у ретельно підготовлених умовах сучасного сервісу. У разі виявлення проблемного місця, прострій подає відповідний сигнал.
 

Пошук витоку фреону в автомобілі у Києві

Існує безліч методів для пошуку такого витоку. У нашому автосервісі у кожному окремому випадку готові вибрати найефективніший метод, що забезпечує ідеальну якість виконання робіт. Для проведення тесту є найкраще сучасне обладнання, з яким вміло поводяться компетентні фахівці з досвідом. У такому разі можна розраховувати на оперативність, точність. Не просто встановлюється місце витоку холодоагенту, а й проводяться всі необхідні роботи з усунення проблеми. Після обслуговування у нашому СТО система починає функціонувати у оптимальному робочому режимі, виконуючи головні функції на високому якісному рівні.
 
 
Звернення для пошуку витоку в наш автосервіс стає ідеальним рішенням з багатьох причин. Серед основних можна відзначити високу кваліфікацію співробітників, наявність досвіду, професійні консультації та найчесніші ціни у столиці. Гарантується висока якість виконаних робіт.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00