спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Підбір фарби на авто

 

Для фарбування автомобіля потрібна спеціальна фарба. Важливо підібрати її правильно, щоб забезпечити повну відповідність кольору і конкретним умовам використання. Підбір автофарби є не таким простим процесом, як може здатися на перший погляд. Тому логічно буде довірити його досвідченим професіоналам з автосервісу. У такому разі можна розраховувати на точність, високу швидкість та інші подібні переваги.

Система точного підбору високоякісних автоемалей R-M BASF

лабораторія_rm

Преміальний виробник автомобільних фарб R-M з більш ніж 100-річною історією зараз є частиною концерну BASF. Одна з основних цілей компанії R-M - це комерційний успіх своїх клієнтів. R-M постійно вдосконалюється, використовуючи інноваційні технології у виробництві своїх матеріалів, роблячи процеси та послуги з підбору автомобільних фарб більш зручними.

 

Підбір автофарб R-M завдяки високій якості економить Ваш дорогоцінний час, грошові кошти та матеріали. Під час підбору враховуються різні фактори: старіння фарби, відмінність кольору різних заводів одного автовиробника, тонкі відтінки, колір зі спеціальними ефектами. Система підбору фарб R-M Colormaster є однією з найкращих у світі, а матеріали та технології фарб R-M схвалені основними виробниками автомобілів, що ще раз підтверджує преміальний статус компанії R-M BASF.

Особливості підбору автофарби

Завдяки фарбуванню можна відновити часткові пошкодження на поверхні транспортного засобу. Це можуть бути різноманітні подряпини та відколи, які утворюються внаслідок активної експлуатації машини. Якщо площа поверхні, яку потрібно пофарбувати, невелика, то особливо важливо грамотно підібрати колір, щоб він не виділявся після виконання робіт. У протилежному випадку пофарбоване місце буде впадати в око, чого краще уникнути.

підбір_автокраски

У разі вибору кольору під тотальне фарбування автомобіля також потрібно уважно поставитися до підбору. Це зумовлено тим, що в разі кардинальної зміни кольору доведеться звертатися до відповідних державних органів, щоб зареєструвати зміни. За допомогою досвідчених професіоналів СТО можна буде точно підібрати оптимальний колір фарби під конкретний автомобіль.

Візуальне визначення кольору вважається досить складним завданням, оскільки ризик помилитися дуже високий. Існує безліч різноманітних відтінків, які людське око може не відрізнити відразу. Тому рекомендується під час підбору використовувати викраску, яка дасть змогу зрозуміти, який вигляд має фарба на кузові.

Ще одним варіантом визначення буде використання VIN-коду, який можна знайти на автомобілі або в техпаспорті. Підбір фарби за він-кодом дає змогу підібрати точний вид фарби, який було використано на виробництві.

Важливою частиною підбору фарби для авто стає застосування спеціального обладнання та програмного забезпечення. Такий формат гарантує максимально точні результати. У процесі проводиться порівняння основних показників фарби, серед яких насиченість і контрастність відтінків. Результатом стає ефективний вибір кольору.

Підбір фарби для авто в Києві

Ця послуга пропонується в столиці в різноманітних місцях, серед яких важливо вибрати досвідчених професіоналів. Наш автосервіс пропонує клієнтам повний набір переваг для ефективної співпраці. Серед основних плюсів можна відзначити:

 • Гарантія правильності вибору.
 • Застосування сучасних технологій і перевіреного обладнання.
 • Вигідні ціни.
 • Сучасний сервіс.
 • Зручні методи оплати.

Підбір здійснюється за сучасними стандартами якості та надійності, що вигідно виділяє нашу лабораторію з підбору автофарби серед інших подібних компаній на відповідному ринку. Є необхідний досвід у співробітників, які займаються підбором, що гарантує точний результат. Можна буде вибрати ідеально відповідний колір фарби для конкретного транспортного засобу під час тотального перефарбування. Звертайтеся до нас і ми виконаємо якісний комп'ютерний підбір фарби для авто за адекватною вартістю і ваша машина буде як нова.


Поширені запитання

 • Як виконується підбір автофарби?
  • Для точного підбору фарби для автомобіля використовується комп'ютерна система підбору, де є всі необхідні параметри для отримання того чи іншого відтінку кольору.
 • Скільки займає підбір фарби для автомобіля?
  • Підбір автофарби займає від двох до чотирьох годин, залежно від складності кольору..
 • Скільки потрібно підібрати автофарби для фарбування тієї чи іншої деталі автомобіля?
  • Середні норми вибору автофарби для фарбування деталей автомобіля: бампер 250г, переднє крило 200г, заднє крило 300г, двері 300г, капот 500г.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00