спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна та ремонт зчеплення в Києві

 
Чому потрібна заміна зчеплення в автомобілі?
 
 
Механічна трансмісія автомобіля складається з цілої низки елементів, серед яких одним з найважливіших вузлів є механізм зчеплення. Від нього залежить плавність включення передач і загальний термін служби коробки передач. Зазвичай заміна зчеплення необхідна вже за тривалого терміну експлуатації автомобіля у зв'язку з природним зношуванням. Водночас можливий і передчасний вихід з ладу цього механізму. Імовірність його виходу з ладу збільшується за поганого стану доріг і неакуратного водіння.
 
 
З огляду на велике значення механізму для нормальної роботи трансмісії, за серйозних пошкоджень і несправностей заміна зчеплення рекомендується невідкладно. У разі виходу з ладу зчеплення можливі серйозні пошкодження механічної коробки перемикання передач. Тому своєчасне усунення проблеми обійдеться набагато дешевше і не спричинить серйозних проблем з коробкою передач.
 

Основні ознаки зношування або несправності зчеплення:

 
 • ривки і поштовхи під час перемикання передач;
 • зчеплення вимикається насилу;
 • сторонні шуми під час роботи зчеплення;
 • поява пробуксовок під час перемикання передач.
 
заміна-зчеплення Заміна зчеплення виконується шляхом його зняття з автомобіля з подальшим поетапним складанням нового механізму. Якщо зношений тільки один з елементів механізму, наприклад, робочий циліндр або вижимний підшипник, то можна буде обійтися тільки заміною одного вузла. Однак, у більшості випадків 
оптимальним варіантом ремонту є повна заміна комплекту зчеплення. Доцільність повної заміни пояснюється тим, що новий механізм матиме набагато більш значний експлуатаційний ресурс порівняно з відновленим зчепленням. Зазвичай, у разі виходу з ладу одного з основних елементів механізму, інші його частини також зношуються. Тому наші фахівці рекомендують замінювати повний комплект зчеплення.
 
 
Якщо ви шукали, де замінити зчеплення в Києві - ви потрапили точно за адресою. Ми - команда професіоналів з великим досвідом ремонту автомобілів, якісно і в строк проведемо заміну зчеплення вашого автомобіля.
 

Основні особливості зчеплення, його ремонту, діагностики та заміни

Зчеплення є важливим вузлом автомобіля, який забезпечує зв'язок між мотором і коробкою перемикання передач. Завдяки йому крутний момент передається від двигуна до коліс. До складу входить кілька конструктивних елементів, кожен з яких виконує певні функції:

· Диск.

· Маховик.

· Кошик.

· Підшипник вижимного типу.

· Система керування.

У процесі експлуатації може вийти з ладу кожна деталь системи зчеплення. Зношування може бути природним, через що необхідний ремонт або повна заміна зчеплення. Зношування диска вважається однією з найпоширеніших причин виходу з ладу зчеплення. Важливо в будь-якому випадку звернутися до досвідчених професіоналів, щоб розраховувати на бездоганну якість, надійність і безліч інших переваг від грамотних професіоналів.

Заміна або ремонт?

заміна-зчеплення-автомобіля

Механічному впливу піддаються всі основні компоненти. Тому відбувається поступове зношування всіх деталей системи зчеплення. Щоб точно зрозуміти, що ж потрібно зробити для відновлення повної працездатності - треба провести діагностику. Одним з видів діагностики зчеплення є розбирання всієї системи зчеплення. Професіонали нашого сервісу знають порядок виконання сервісних операцій зі зчепленням.

У разі серйозних несправностей не рекомендується подальша експлуатація автомобіля. У такому разі доставляти її в сервіс необхідно за допомогою буксира або евакуатора. Ремонт проводиться, якщо є можливість обійтися мінімальною заміною деталей. У деяких ситуаціях потрібна повна заміна основних компонентів. Все залежить від ступеня зношування і, відповідно, стану кожного елемента системи. Належна експлуатація зчеплення дає змогу подовжити термін життя системи, відтермінувати виконання ремонтних робіт або заміну зчеплення на пізніші терміни.

Тільки після ретельної діагностики за допомогою спеціального обладнання і за допомогою огляду машини професіоналами точно можна буде зробити висновки щодо доцільності ремонту або заміни.

Чому краще обрати нас?

Щоб вартість робіт зі зчеплення в транспортному засобі гармонійно поєднувалася з якістю, треба звернутися до перевіреного місця. Наші співробітники допоможуть на попередньому етапі отримати грамотну консультацію, яка допоможе розібратися в деталях, дізнатися ціни та інші деталі. На те, яка буде ціна роботи, впливає безліч факторів, серед яких:

· Марка і модель транспортного засобу.

·       Стан системи зчеплення.

· Кількість деталей, які потрібно замінити, їх виробник. Природно, що оригінальні запчастини зазвичай коштують дорожче.

 У будь-якому разі ми гарантуємо високу якість. Київ є нашим основним містом діяльності, де кожен охочий без проблем зможе отримати високоякісну послугу на вигідних умовах. Серед основних переваг звернення до нашого сучасного сервісу можна відзначити:

· Проведення грамотної і високоточної діагностики, що забезпечує точне розуміння обсягу робіт.

· У процесі використовуються тільки якісні інструменти, обладнання.

· Кваліфіковані професіонали мають досвід, який дає змогу розраховувати на бездоганну якість у кожному окремому випадку.

· Швидко встановлюється причина несправності, пропонуються оптимальні шляхи розв'язання проблеми на вигідних для клієнта умовах.

· Комплексний підхід і багато іншого.

 Для ремонту зчеплення у нас є всі необхідні інструменти та обладнання. Якщо буде потрібна заміна компонентів, які вийшли з ладу, ми підберемо їх максимально точно і своєчасно. У процесі проведення робіт із заміни використовуються тільки сертифіковані деталі, якість яких не піддається сумнівам. Забезпечується своєчасна доставка потрібного комплекту зчеплення під конкретний автомобіль. Крім усього цього пропонуються комфортні умови для обслуговування, гарантується правильний підхід, приваблива вартість і безліч інших важливих переваг для абсолютно всіх клієнтів.


Поширені запитання

 • Сколько времени занимает замена сцепления легкового автомобиля?
  • Замена сцепления со снятием подрамника занимает от 5 до 8 часов.
 • Почему сцепление выходит из строя?
  • Как правило, причина поломки системы сцепления заключается в неправильной эксплуатации. Также возможен выход из строя по причине низкого качества запчастей.
 • Сколько стоит замена сцепления?
  • Цена замены комплекта сцепления легкового автомобиля со снятием подрамника - 3000грн.

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалереяавто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00