спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Прокачування блоку АБС (ABS)

 

Використання сучасних технологій дає змогу зробити автомобілі комфортнішими та безпечнішими. Наявність АБС дає змогу поліпшити якість роботи гальмівної системи. Більшість сучасних машин обладнуються антиблокувальною системою, за допомогою якої синхронізується швидкість обертання коліс у разі початку екстреного гальмування або під час занесення. У такому разі вдається вирівняти автомобіль, скоротити гальмівний шлях, що безпосередньо впливає на показники безпеки. Прокачування блоку ABS може знадобитися в різноманітних ситуаціях, щоб підвищити рівень ефективності, забезпечити оптимальні умови роботи системи. Щоб прокачування було виконано грамотно, краще звернутися до досвідчених професіоналів. В такому випадку можна розраховувати на швидке і надійне виконання робіт, гарантію якості та безліч інших переваг. Наш автосервіс працює саме для цього.

Система ABS: особливості та прокачування 

На автомобілі, де встановлена така система, використовуються спеціальні датчики. Вони активізуються в процесі гальмування. З них інформація надходить на блок керування, що дає змогу ефективно сповільнити швидкість обертання коліс, привести його в повну відповідність зі швидкістю руху транспортного засобу. Для безпечного гальмування на різних видах дорожнього покриття така система стає практично незамінною. Складається вона з декількох основних компонентів, серед яких датчики уповільнення і прискорення, клапани для керування, а також електронний блок. Кожний елемент виконує свої конкретні завдання.

прокачування-блока-абсПрокачування гальм є спеціальною процедурою, проведення якої дає змогу забезпечити нормальні умови для експлуатації системи. Виробники радять вдаватися до неї приблизно раз на 50 тисяч кілометрів подоланого шляху. Крім цього потрібна постійна діагностика гальмівної системи, щоб у найвідповідальніший момент не виникало жодних проблем. Система сама собою є герметичною, але в процесі активної експлуатації є ймовірність проникнення туди повітря разом із гальмівною рідиною. Найчастіше щось таке відбувається через те, що з'єднання затиснуто не дуже щільно, а також є тріщини в патрубках.

Завдяки прокачуванню можна прибрати зайве повітря, яке проникає всередину гальмівної системи, що автоматично підвищує її продуктивність. Є кілька основних ознак, за якими можна визначити необхідність проведення такої процедури. Серед них можна відзначити:

  • Занадто плавний хід гальмівної педалі.
  • Падіння рівня гальмівної рідини в спеціальному бачку.
  • Проведення робіт з ремонту основних вузлів машини, під час якого повітря може проникнути всередину системи.

Прокачування блоку ABS в Києві

Щоб виконати її швидко і надійно, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Процедура має масу нюансів, які треба враховувати для забезпечення нормального результату. Наш автосервіс має в своєму розпорядженні потрібне обладнання, грамотних фахівців з великим досвідом. Завдяки цьому сміливо можна розраховувати на оперативне виконання робіт з прокачування з гарантією якості. Крім цього можна розраховувати на адекватні ціни, професійні консультації та безліч інших важливих переваг для клієнтів.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00