спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна сайлентблоків підрамника

 

Сайлентблок підрамника є відносно невеликим, але доволі важливим компонентом, за допомогою якого відбувається гасіння вібрацій і коливань у процесі експлуатації транспортного засобу. Ще він гасить рухи нижньої частини кузова, які можуть призвести до деформації. Заміна сайлентблоків підрамника - це робота для кваліфікованих професіоналів, яка повинна виконуватися в ретельно підготовлених умовах. В такому випадку можна буде розраховувати на високу якість, надійність і всі інші подібні переваги. Співпраця з перевіреним автосервісом гарантує персональний підхід у поєднанні з найкращими цінами і своєчасне виконання робіт.

Специфіка грамотної заміни сайлентблоків підрамника

заміна-сайлентблоків-підрамникаВласне, це спеціальний шарнір, який встановлюється в підрамник машини. Складається він з пари металевих втулок з поліуретановим або гумовим наповненням. У центральній частині присутній спеціальний отвір, який застосовується для закріплення відповідного компонента автомобіля. Деталь з іншого боку закріплюється за допомогою другого важеля, що забезпечує м'яке і міцне зчеплення. Виключається ймовірність від'єднання в процесі руху завдяки тому, що вони запресовані у важільні отвори. Через особливості конструкції і кріплення для проведення робіт із заміни потрібна наявність деяких знань, а також спеціальних інструментів. Якщо встановити шарнір неправильно, можуть виникнути різноманітні труднощі в процесі експлуатації. Наприклад, буде збільшуватися навантаження на деталь, яка обов'язково призведе до передчасної несправності.

Заміна потрібна, якщо на сайлентблок постійно впливають підвищені навантаження. Вони провокують виникнення природного зношування. У середньому деталь служить близько 90 тисяч км. Але в більшості випадків краще провести заміну трохи раніше, щоб не спровокувати несправностей системи. Визначити, чи потрібно це робити, можна в процесі проведення діагностичних робіт. Звернутися до професіоналів потрібно у разі виявлення таких проблем, як ослаблення реакції на поворот керма, деяке уповільнення. Несвоєчасна заміна може спровокувати деякі неприємності, серед яких ймовірність того, що машину відведе в бік під час їзди. Також відбуватиметься нерівномірне зношування покришок.

Заміна сайлентблоків підрамника в Києві

У столиці багато приватних майстрів і спеціалізованих центрів пропонують таку послугу. Щоб розраховувати на оперативне виконання робіт, оптимальне співвідношення ціни та якості, треба звернутися до досвідчених фахівців. Наш автосервіс пропонує комфортні умови для кожного окремого клієнта. Звернутися до нас для проведення такої заміни можна через такі переваги:

  • Точне встановлення несправності.
  • Використання високоякісних сайлентблоків від перевірених виробників.
  • Наявність потрібної технічної бази, сучасних інструментів.
  • Висока кваліфікація майстрів, що позначається на точності виконання робіт.

Фахівці допоможуть підібрати під конкретний тип авто оптимальний вид деталі. Сайлентблоки можуть виготовлятися з гуми і поліуретану. За своїми експлуатаційними характеристиками другий варіант кращий, але коштує дорожче. Наші співробітники допоможуть зробити правильний вибір.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00