спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна ланцюга ГРМ у Києві

 

Газорозподільний механізм є дуже важливою частиною будь-якого сучасного автомобіля. Завдяки йому в двигуні синхронізується клапан і поршень. Його важливим елементом є ланцюг. У деяких ситуаціях потрібна його заміна. Щоб отримати гарантію якості виконуваних послуг треба звернутися до досвідчених професіоналів. Наш автосервіс готовий запропонувати найкращі умови, адекватні ціни та чимало інших переваг.

Професійна заміна ланцюга ГРМ

заміна-ланцюга-грмЦе важлива деталь механізму, за допомогою якого забезпечується його повноцінна робота. Завдяки ланцюгу працюють клапани, що регулюють відкриття і закриття впускних і випускних каналів. Заміна ланцюга проводиться в середньому раз на сотню тисяч кілометрів пробігу. Іноді вона потрібна раніше. Все залежить від умов експлуатації автомобіля, її інтенсивності. Щоб зрозуміти, чи потрібно провести заміну, потрібна попередня діагностика. Для її проведення можна звернутися до нашого сервісу, в якому працюють компетентні професіонали.

Зрозуміти, що треба замінити ланцюг ГРМ, можна за нестійким функціонуванням мотора. Під час роботи виникає сторонній стукіт, на який важко не звернути увагу. Якщо проігнорувати проблему, можуть виникнути більш серйозні труднощі, аж до повного виходу з ладу силової установки. Набагато простіше своєчасно ідентифікувати несправність, звернутися до сервісу для усунення, ніж потім витрачати кошти на капітальний ремонт двигуна.

Використання розтягнутого ланцюга ГРМ провокує виникнення додаткових проблем всередині системи. Клапани можуть почати стукати об поршні, що призводить до їх пошкоджень. Бажано стежити за цим вузлом, щоб можна було вчасно провести його заміну. Треба прислухатися до роботи двигуна, дотримуватися рекомендацій фахівців автосервісу.

Заміна ланцюга ГРМ в Києві

У столиці наш автосервіс є ідеальним вибором для проведення заміни цієї запчастини. Необхідно звернутися до професіоналів, як тільки будуть помічені характерні ознаки розтягнутого ланцюга ГРМ. Чим раніше виявити їх і вжити заходів, тим ефективніше і надійніше можна буде досягти результату. До наших основних переваг можна віднести:

  • Використання сучасних інструментів і якісних комплектуючих.
  • Професійні консультації, які допоможуть точніше зрозуміти суть проблеми, підібрати якісний ланцюг для проведення заміни.
  • Гарантія на всі виконані роботи.
  • Адекватна вартість послуги.

Ми робимо все можливе, щоб забезпечити клієнтів комфортними умовами для заміни ланцюга ГРМ у стислі терміни у різноманітних моделях авто.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00