спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфіковане рихтування дверей авто

 
Кузов автомобіля складається з багатьох компонентів, серед яких особливо важливу роль відіграють двері. Вони можуть пошкодитися внаслідок ДТП, зіткнення з перешкодою та з інших причин. Рихтування дверей потрібно в будь-якому випадку. Для його виконання важливо звернутися до перевірених фахівців, які користуються сучасними інструментами та витратними матеріалами. Ми пропонуємо відмінну якість робіт з рихтування та адекватні ціни. Важко знайти у Києві привабливіші умови.
 

Рихтування дверей автомобіля

Аварії та інші пригоди на дорозі часто призводять до пошкодження дверей. Там можуть з'являтися вм'ятини, тріщини та інші дефекти. З деякими можна продовжувати нормально їздити, а інші роблять експлуатацію машину неможливою. Але в будь-якому випадку краще одразу звернутися до професіоналів щодо відновлювальних робіт. Чим далі їх відтягувати, тим серйознішими можуть стати проблеми. Через пошкодження ЛКП починаються корозійні процеси, що поступово погіршують стан кузова. Довіряти таку роботу краще лише майстрам. Це своєрідна гарантія коректного виконання всіх робіт. Наш сервіс використовує у процесі сучасне професійне обладнання, якісні витратні матеріали. Можна розраховувати на бездоганну якість без компромісів.
 
Вм'ятини можуть усуватися за допомогою вакуумних технологій. Для корекції опуклостей використовується витягування. Якщо пошкодження незначні, можна обійтися локальними роботами. В цьому випадку навіть не доведеться демонтувати двері. На попередньому етапі майстри роблять огляд дверей, виявляють рівень ушкоджень, підбирають найефективнішу стратегію. Усунення поломки виконується за допомогою спеціальних інструментів оптимальним методом.
 
Не можна ігнорувати пошкодження дверей. Деяким водіям здається, що незначна вм'ятина чи опуклість на їхній поверхні не є проблемою. Насправді, це потенційно небезпечно. Може пошкодитись механізм закривання, який негативно впливає на загальний рівень безпеки під час їзди. Зовнішній вигляд машини також буде не найпривабливішим. Тому краще не затягувати зі зверненням до професіоналів, які допоможуть швидко та ефективно зробити кузовний ремонт та відновити автомобіль.
 

Рихтування дверей у Києві у кращих фахівців

У столиці пропонується безліч варіантів для замовлення цієї послуги. Важливо звернутися до професіоналів, які не підведуть та запропонують відмінну якість рихтування дверей, ціна на яке не буде високою. Наша СТО гарантує все це у комплексі. Бажано утриматися від гаражних майстрів, якщо не хочеться ризикувати своїм автомобілем. Наш центр пропонує всім клієнтам:
 
  • Попередню діагностику для повного виявлення всіх пошкоджень.
  • Виконання робіт незалежно від рівня складності.
  • Найпривабливіші ціни у Києві і т.д.
Майстри оглянуть двері, виявлять дефекти, спланують роботи. Відразу можна буде дізнатися підсумкову вартість, що унеможливлює виникнення неприємних сюрпризів наприкінці. Консультація допоможе розібратися в деталях, отримати відповіді на запитання, що цікавлять.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00