спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика кондиціонера авто у Києві

 
Кондиціонер є дуже важливою частиною сучасних автомобілів, без яких важко обійтися. Він дозволяє створити комфортні умови у спекотню погоду. Періодично він може виходити з ладу з різноманітних причин. Відсутність можливості знизити температуру повітря в салоні може спричинити суттєвий дискомфорт. Діагностика автокондиціонера дозволяє виявити несправності та відновити працездатність даного вузла.
 
Діагностика кондиціонера
 

Коли може знадобитися діагностика автокондиціонера?

 
Дана процедура є перевіркою, яка дає можливість визначити актуальний стан відповідного вузла в транспортному засобі. При активній експлуатації на автокондиціонер лягають суттєві навантаження, пов'язані з коливаннями рівня вологості та температур, впливом агресивних речовин, сторонніми вібраціями тощо. Все це негативно впливає на стан, що призводить до поступового зносу окремих компонентів. Система може втратити необхідний рівень герметизації, що призведе до витоку холодоагенту. Є кілька основних ознак, за якими можна розпізнати витік. Серед них варто відзначити специфічний хімічний запах, вібрацію під час роботи агрегату, нестабільність температурного режиму всередині салону. Якщо такі проблеми стали спостерігатися постійно, дуже важливо звернутися до професіоналів. Діагностика також стане в пригоді на регулярній основі, щоб підтримувати кондиціонер в оптимальному робочому стані. Фахівці рекомендують проводити її раз на два роки чи частіше.
 
Професійна діагностика автокондиціонера є ретельно налагодженою процедурою, яка проводиться досвідченими фахівцями. У нашому сервісі для цього використовується надійне обладнання. За допомогою спеціального обладнання проводиться тест циркуляції холодоагенту всередині системи та герметичність системи. Це гарантує, що всі витоки будуть виявлені вчасно. Також із системи дуже важливо видалити сторонню вологу та повітря, які можуть туди потрапити.
 
Автомобільний кондиціонер є складним агрегатом, який складається з безлічі компонентів. Щоб забезпечити їх збереження в оптимальному стані, треба звернутися до професіоналів щодо точної діагностики. Її регулярне проведення гарантує надійність подальшої експлуатації.
 

Діагностика автомобільного кондиціонера у Києві

Щоб отримати гарантію точності та надійності, доцільно звернутися до нашого сервісного центру. Це запорука якісної діагностики автокондиціонера, ціна на яку невисока. В арсеналі наших майстрів є найкраще обладнання, яке відрізняється максимальною точністю, а також досвідом. Це позитивно позначається на виявленні дефектів, які можуть бути усунені повністю. Це дозволить забезпечити нормальне функціонування автокондиціонера, унеможливити поломки. Обслуговування компресора кондиціювання у нас можна зробити за чудовою ціною.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00