спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика кондиціонера авто у Києві

Кондиціонер є дуже важливою частиною сучасних автомобілів, без яких важко обійтися. Він дозволяє створити комфортні умови у спекотну пору року. Періодично він може виходити з ладу з різноманітних причин — тоді знадобиться діагностика кондиціонера авто.

Відсутність можливості знизити температуру повітря в салоні може спричинити суттєвий дискомфорт. Діагностика автокондиціонера дозволяє виявити несправності та відновити працездатність даного вузла.

Коли може знадобитися діагностика автокондиціонера?

Дана процедура є перевіркою, яка дає можливість визначити актуальний стан відповідного вузла в транспортному засобі. При активній експлуатації на автокондиціонер лягають суттєві навантаження, пов'язані з коливаннями рівня вологості та температур, впливом агресивних речовин, сторонніми вібраціями тощо.

Все це негативно впливає на стан, що призводить до поступового зносу окремих компонентів. Система може втратити необхідний рівень герметизації, що призведе до витоку холодоагенту. Є кілька основних ознак, якими можна розпізнати витік. Серед них варто відзначити специфічний хімічний запах, вібрацію під час роботи агрегату, нестабільність температурного режиму всередині салону.

Якщо такі проблеми стали спостерігатися постійно, дуже важливо звернутися до професіоналів. Діагностика також стане в пригоді на регулярній основі, щоб підтримувати кондиціонер в оптимальному робочому стані. Фахівці рекомендують проводити її раз на два роки чи частіше.

Професійна діагностика автокондиціонера є ретельно налагодженою процедурою, яка проводиться досвідченими фахівцями. У нашому сервісі для цього використовується надійне обладнання. За допомогою спеціального обладнання проводиться тест циркуляції холодоагенту всередині системи та герметичність системи. Це гарантує, що всі витікання будуть виявлені вчасно. Також із системи дуже важливо видалити сторонню вологу та повітря, які можуть туди потрапити.

Автомобільний кондиціонер є складним агрегатом, який складається з безлічі компонентів. Щоб забезпечити їх збереження в оптимальному стані, треба звернутися до професіоналів щодо точної діагностики. Її регулярне проведення гарантує надійність подальшої експлуатації.

Як відбувається діагностика автокондиціонера

Це досить складна процедура тому, що холодоагент періодично знаходиться як у газоподібному, так і рідкому стані. Якщо в останньому випадку місце витоку можна виявити без спеціального обладнання, то газ часто виходить через мікроскопічні, невидимі тріщини.

Перевірка кондиціонера у машині починається з візуального огляду. У такий спосіб фахівці звертають увагу на помітні ушкодження трубок або сліди підтікання фреону. Основну діагностику проводять такими способами:

  • перевірка радіаторів та компресора. Для цього необхідно повністю заправити систему, а потім увімкнути кліматичну установку. Поки вона працює, аналізують температуру трубок та показники манометрів;
  • за допомогою електронного течошукача. Це прилад, оснащений щупом з чутливим датчиком, яким проводять уздовж усієї системи при виявленні джерел протікання він подає сигнал;
  • із застосуванням азоту. Його використовують для заправки замість холодоагенту якщо є пробоїни, газ виходить через них з гучним свистячим звуком;
  • виявлення мікротріщин за допомогою ультрафіолету. Під час заправки до холодоагенту додають спеціальний барвник. Потім під дією ультрафіолетової лампи місця протікання підсвічуються зеленим.

За результатами перевірки стає зрозуміло, в якому стані знаходиться клімат-система і що потрібно зробити для її відновлення.

Діагностика кондиціонера

Як проводиться діагностика кондиціонера авто

На початковому етапі фахівець вимірює температуру на виході з повітроводу в салоні машини. Якщо показник перевищує нормальний, за допомогою ультрафіолетової лампи перевіряють стан компресора та його шланг як важливих вузлів, пов'язаних із системою кондиціювання. При додаванні до холодоагенту спеціальної рідини можна побачити місця протікання.

Наступний етап — вимірювання тиску в системі за допомогою манометричних колекторів. Якщо він не знижується, необхідно провести діагностику муфти компресора. За низьких показників тиску знадобиться заправка кондиціонера. Для цього попередньо повністю викачують весь старий фреон.

Після заправки повторно проводять діагностику, щоб переконатися у працездатності системи. Якщо температура не змінилася, значить компресор не створює потрібного тиску. У такому разі необхідно повторно викачати повністю весь холодоагент розібрати систему, провести дефектування, замінити зношені деталі (якщо такі є).

Поширені несправності кондиціонера

До частих несправностей системи охолодження авто варто віднести:

  • засмічення. Якщо всередині установки накопичується дуже багато бруду, на складниках утворюються тріщини;
  • вихід з ладу компресора. Зношування прокладки, механічні пошкодження, скупчення сміття — ось головні причини. Якщо вчасно їх не усунути, можливе заклинювання обладнання;
  • ушкодження розширювального клапана. Приводить до зламання терморегулювального вентиля.

Своєчасна діагностика компресора кондиціонера автомобіля як і перевірка інших складників, дозволить уникнути серйозних несправностей. На СТО «Тайр Ленд» використовують сучасне обладнання, щоб точно визначити несправність та провести ремонт дешево.

Діагностика автомобільного кондиціонера у Києві

Щоб отримати гарантію точності та надійності, доцільно звернутися до нашого сервісного центру. Це запорука якісної діагностики автокондиціонера, ціна на яку невисока. В арсеналі наших майстрів є найкраще обладнання, яке відрізняється максимальною точністю, а також досвідом.

Це позитивно позначається на виявленні дефектів, які можуть бути усунені повністю. Це дозволить забезпечити нормальне функціонування автокондиціонера, унеможливити зламання. Обслуговування компресора кондиціювання у нас можна зробити за чудовою ціною.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00