спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна сайлентблоків задньої балки

 

Заміна сайлентблоків балки потрібна не так часто. На інтервал виконання робіт впливає безліч факторів, серед яких якість доріг, стиль водіння і багато іншого. Якщо в задній балці виникають характерні ознаки несправності сайлентблоків, треба звернутися до перевіреного сервісу для здійснення професійної заміни. Наші фахівці проведуть діагностику сайлентблоків, виконають всі необхідні роботи на високому, якісному рівні.

Заміна задньої балки і сайлентблоків

заміна-сайлентблоків-задньої-балкиЗадня балка автомобіля складається з декількох компонентів, серед яких сайлентблоки. Основна функція сайлентблоків - це рухоме з'єднання підрамника та елементів кузова і підвіски. Якщо вони руйнуються, виникають проблеми в експлуатації транспортного засобу. Тому важливо за ними уважно стежити, своєчасно виконувати заміну сайлентблоків задньої балки. Якщо підвіска працює зі значними амплітудами, ризик зношування зростає. На стан сайлентблоків впливає середовище експлуатації, а також перевищення максимально допустимої вантажопідйомності автомобіля. Також важливо вибирати якісні сайлентблоки, тому що в зворотному випадку можливий дефект гумової частини деталі.

Є низка несправностей сайлентблоків, які мають своєчасно виявлятися. Серед найосновніших моментів можна відзначити:

  • Пошкодження гумового прошарку сайлентблока. У такому разі виникають глухі постукування під час їзди нерівною дорогою.
  • Поява тріщин і розшарувань на гумі сайлентблока. Це початкові дефекти, які потім перетворюються на більш суттєві. Можна виявити під час огляду сайлентблока візуально.
  • Неполадки з кріпленням. Якщо погано встановити гайку або недостатньо закрутити її, кріплення слабшають.

Заміна задньої балки потрібна в разі порушення її геометрії. Здебільшого пошкодження балки виникають під час зіткнень із перешкодами або під час їзди поганими дорогами.

Не рекомендуємо використовувати автомобіль, якщо в ньому пошкоджена задня балка або порвані сайлентблоки балки. Навіть незначні дефекти роблять експлуатацію автомобіля небезпечною. Несправності, які почалися, важливо діагностувати своєчасно і правильно усунути. У зворотному випадку є ризик погіршення ситуації.

Заміна сайлентблоків задньої балки в Києві на СТО Тайр Ленд

Дуже важливо звернутися до професіоналів у сучасний автосервіс. Це дасть змогу гарантовано отримати надійність виконаних робіт. Вони надаються в комплексі, який включає діагностику всієї підвіски, виконання заміни сайлентблоків. Наш сервіс для клієнтів пропонує оптимальні умови. Всі роботи виконуються кваліфікованими фахівцями, у яких є значний досвід. Встановлюються якісні сайлентблоки, що володіють сертифікатами відповідності. Надійні інструменти та перевірені методи застосовуються в роботі. Забезпечується і адекватна вартість робіт, що виконуються, немає ніяких прихованих платежів і штучних накруток.

У разі виявлення відповідних дефектів задньої балки рекомендуємо звернутися до СТО Тайр Ленд. Співробітники швидко проведуть діагностику задньої балки автомобіля. Ремонтуються позашляховики, легкові авто, мікроавтобуси незалежно від року випуску, моделі та інших особливостей. Індивідуальний підхід підбирається під кожен окремий випадок, що забезпечує оптимальний результат. Для цього є все необхідне. Ми намагаємося завжди пропонувати ідеальне поєднання якості та ціни, яке неможливо відшукати в інших автосервісах у Києві.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00