спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна діагностика генератора авто у Києві

 
Генератор є дуже важливою частиною кожного автомобіля, яка використовується для забезпечення нормальних умов для зарядки акумулятора. Під час руху транспортного засобу генератор виробляє електрику, яку потім використовують різноманітні споживачі електросистеми. Якщо це обладнання ушкоджується, можуть виникнути проблеми в експлуатації машини. У такому разі може знадобитися професійна діагностика генератора, яка дозволить точно встановити причину виникнення несправностей. СТО Тайр Ленд має для проведення таких робіт потрібне обладнання, яке дуже вміло використовується кваліфікованими професіоналами з великим досвідом.
 

Основи якісної діагностики генератора

Під час його роботи можуть виникати різноманітні збої, які найпростіше ідентифікуватимуть порушення функціонування акумулятора. Зазвичай він просто перестає заряджатися. Діагностика генератора дає можливість зрозуміти, що саме сталося і яких заходів треба вжити для вирішення проблеми. Треба звернутися до автосервісу для проведення таких робіт, тому що у протилежному випадку важко буде розраховувати на точність, якість та отримання решти важливих переваг.
 
В основі проведення діагностичних робіт є використання сучасного обладнання. Майстер проводить виміри струму, що видається генератором. Генератор у справному стані повинен видавати певні показники напруги, що перевіряється співробітниками сервісу. Якщо виявляються якісь проблеми, діагностика продовжується з подальшим розбиранням та дефектуванням генератора.
 
Також часто проводиться візуальна діагностика, за допомогою якої досвідчений співробітник нашого сервісу зможе визначити дефекти та причини їх виникнення. За допомогою індикатора контролю заряду акумулятора також можна дещо визначити. Якщо під час увімкнення запалювання лампочка на приладі не спалахує, це може свідчити про деякі проблеми, серед яких:
 
  • Поломка регулятора напруги.
  • Поломка акумулятора.
  • Пошкодження електричних дротів.
  • Вимагають заміни щітки генератора і т.д.
Іноді індикатор контролю може світитися, але робота генератора не буде коректною. В цьому випадку потрібна глибша діагностика, яку може виконати лише кваліфікований майстер за умов автосервісу.
 

Діагностика генератора авто у Києві

Краще не займатися проведенням перевірки генератора самостійно, тому що можна витратити час даремно, а також через брак знань нашкодити автомобілю. СТО Тайр Ленд пропонує найкомфортніші та найпростіші умови для замовлення даної послуги. Потрібно буде просто попередньо домовитись про зручний час, що можна зробити на сайті або по телефону. Після цього всі інші турботи лягають на плечі наших співробітників.
 
У нашому сервісі виявлення всіх неполадок генератора є необхідні ресурси. Досвідчені фахівці гарантують, що зможуть швидко і точно встановити причину поломки. Зручно, що після завершення діагностичних робіт може бути виконаний ремонт. Ми пропонуємо оперативність діагностики, найкращий сучасний сервіс та найпривабливіші ціни на відповідному ринку послуг у Києві. Діагностика генератора буде комплексною та ефективною.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00