спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Дефектування автомобіля після ДТП у сучасному сервісі

 
Дефектування автомобіля після ДТП є поширеною послугою, замовляти яку бажано в сучасному сервісі. СТО Тайр Ленд з усіх основних причин може стати найкращим варіантом, тому що пропонує індивідуальний підхід всім клієнтам, високоякісні послуги на привабливих умовах.
 

Основні особливості дефектування авто після ДТП

Ця процедура потрібна для того, щоб визначити обсяг пошкоджень, організувати ефективні відновлювальні роботи. Кваліфіковані майстри мають у своєму розпорядженні потрібні знання, інструменти та навички, що позитивно впливає на кінцевий результат, дозволяє домогтися його без зайвих зволікань.
 
Ця послуга стає все більш затребуваною. Для замовлення дуже важливо звернутися до досвідчених професіоналів, яким добре відомі всі основні особливості її проведення.
 
Процес визначення дефектів може тривати різну кількість часу, що залежить від марки та моделі транспортного засобу, рівня пошкоджень. У більшості сучасних автомобілів використовують чимало електронних компонентів, через що визначення дефектів може займати більше часу. За допомогою зовнішнього дефектування неможливо буде виявити усі пошкодження. Для визначення пошкодження внутрішніх деталей та електронних систем потрібен індивідуальний підхід та використання спеціального обладнання. Для повного проведення процедури зазвичай застосовується автомобільний підіймач. Також в окремих випадках можуть демонтуватись різні вузли транспортного засобу для проведення детального огляду. Дефектування обов'язково повинен здійснювати кваліфікований майстер, який ретельно розуміється на основних нюансах та технологіях ремонту.
 
Наш автосервіс має високоточне обладнання, з яким працюють кваліфіковані професіонали з великим досвідом. Все це гарантує ідеальну якість підсумкового результату. Бажано, щоб господар машини протягом проведення робіт знаходився поряд і ознайомився з усіма деталями оцінки пошкоджень, які потім можуть стати в нагоді.
 

Якісне дефектування авто в Києві

Дану послугу надають багато автомобільних сервісів, але далеко не кожен серед них здатний запропонувати оптимальну якість послуг, прийнятну вартість та багато інших переваг. СТО Тайр Ленд працює в цій сфері досить давно, щоб набути унікального досвіду, який зараз спрямований виключно на постійне покращення сервісу. Процес дефектування проводиться на основі сучасної інструментально-технічної бази, що дозволяє гарантовано отримати високоточний результат без непотрібних зволікань. Серед інших наших переваг можна відзначити:
 
  • Прийнятні ціни, які потішать клієнтів своєю адекватністю.
  • Кваліфіковані консультації досвідчених майстрів, за допомогою яких нескладно буде розібратися в окремих тонкощах процедури.
  • Індивідуальний підхід та комплексне виконання робіт.
Звернення в наш автомобільний сервіс стає чимось на кшталт гарантії якості. У розпорядженні співробітників сервісу є всі необхідні ресурси для досягнення поставлених цілей. Вибір нашого СТО є раціональним рішенням, якщо потрібне кваліфіковане дефектування транспортного засобу після попадання в аварію. Грамотні майстри зроблять усі роботи відповідно до сучасних норм та стандартів якості.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00