спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення іммобілайзера на авто

 

Встановлення іммобілайзера може бути здійснено на авто будь-якої марки. Це основний пристрій проти викрадення автомобіля, тому вкрай необхідно, щоб автомобіль був оснащений іммобілайзером. Якщо потрібен монтаж, бажано звернутися до досвідчених професіоналів, щоб не нашкодити пристрою, виконати всі роботи грамотно і швидко. Наші співробітники допоможуть не тільки встановити іммобілайзер, а й попередньо підібрати його під актуальні запити.

Встановлення імобілайзера на автомобіль та його основні особливості

встановлення-іммобілайзераЩоб виконати роботи якісно, потрібно знати основні нюанси влаштування електрики в автомобілі. Краще не робити цього самостійно, щоб не нашкодити. Набагато простіше звернутися до професіоналів, у яких є досвід і навички. Важливо розбиратися в деталях пристрою, щоб проводка була встановлена правильно. Не повинно бути зайвих контактів з рульовим керуванням, педалями та іншими компонентами. Також на проводку не повинні впливати гострі металеві елементи. Все це готові гарантувати наші кваліфіковані співробітники.

Професіонали визначать місце для встановлення, проведуть всі необхідні роботи, налаштують пристрій. Це дає змогу зробити використання максимально продуктивним. Багато що залежить від конкретного типу і моделі іммобілайзера. Наші співробітники допоможуть підібрати ідеальну модель під запити клієнта.

Встановлення іммобілайзера на авто в Києві

Наш автосервіс у Києві пропонує найкомфортніші умови для встановлення іммобілайзера, яке характеризується високою швидкістю, точністю та іншими перевагами. Гарантується індивідуальний підхід до всіх клієнтів, консультації на основних етапах, підтримка та інші переваги.

Крім безпосередньої встановлення потрібно провести налаштування програмного забезпечення. У нас усі роботи проводяться в комплексі, що гарантує відмінний результат. Вартість встановлення приємно здивує кожного клієнта, який звернеться до перевіреного автосервісу з досвідом.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00