спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна турбіни двигуна авто

 

Турбіна автомобіля є важливим компонентом, який може зламатися, як і будь-який інший. Якщо є можливість відремонтувати її, важливо зробити це своєчасно. В окремих ситуаціях вона не підлягає проведенню відновлювальних робіт, через що потрібна заміна. Існує багато причин несправностей, але в будь-якому разі для їх встановлення треба заручитися підтримкою компетентних професіоналів. Правильно проведена діагностика дає змогу ідентифікувати пошкодження точно, провести всі роботи з гарантією ефективності та якості.

Основні особливості зняття і встановлення турбіни

заміна-турбіни-двигунаПроцес заміни є складним з технічного погляду. Тому потрібно мати конкретні знання, навички та досвід у цій сфері. Щоб зрозуміти, в якому стані перебуває пристрій, необхідно його повністю розібрати. Можна виявити деякі пошкодження візуально, але такого огляду недостатньо. Він дає змогу зрозуміти, чи тече масло і чи є механічні пошкодження. Тому потрібна повна діагностика за допомогою спеціального обладнання, яка дає змогу виявити всі причини несправності, створити стратегію з проведення відновлювальних робіт.

Основні несправності турбіни, у разі виявлення яких потрібно терміново провести діагностику:

  • зникла тяга двигуна;
  • біло-синій дим із вихлопної труби на високих обертах двигуна;
  • сторонні звуки в роботі турбіни;
  • з'явилися витрати масла.

У деяких випадках, за неможливості відновлення турбіни, потрібна її заміна.  

Процес встановлення нової турбіни замість старої доволі складний, має масу нюансів, які має обов'язково враховувати майстер. Насамперед проводиться якісна діагностика, після чого турбіна демонтується. На її місце встановлюється нова. Паралельно можуть змінюватися різноманітні витратні матеріали, які забезпечать у майбутньому її нормальне функціонування. Процес заміни непростий, через що виконати всі роботи грамотно можуть тільки досвідчені професіонали. Через це пошук компетентних фахівців стає одним із першочергових завдань для власника проблемного автомобіля.

Заміна турбіни в Києві

Ця послуга поширена в багатьох сервісах. Деякі приватні майстри також надають її. Важливо серед безлічі пропозицій знайти сервісний центр, який зможе гарантувати бездоганну якість і точність робіт. Це дасть змогу розраховувати на такі переваги:

  • Точну діагностику.
  • Використання надійного обладнання та комплектуючих.
  • Своєчасність виконання робіт тощо.

Завдяки професійному підходу фахівці автомобільного сервісу визначають, в якому стані знаходиться турбіна двигуна. Якщо вона не підлягає ремонтним роботам, проводиться повна заміна. Вона дає змогу відновити працездатність транспортного засобу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00