спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісне рихтування даху автомобіля

 
Дах автомобіля може пошкодитись у різноманітних випадках: це може статися внаслідок ДТП або падіння важкого предмета. Незалежно від причини, треба усунути дефект і повернути автомобілю колишній вигляд. Одним з найкращих варіантів може виявитися рихтування даху. Наш сервісний центр пропонує найкращі у Києві умови, які гарантують якість у поєднанні з адекватною вартістю. Попередньо можна проконсультуватися, розібратися в основних деталях, отримати швидку та якісну послугу рихтування даху авто.
 

Особливості рихтування даху автомобіля

Найчастіше він ушкоджується через падіння згори якогось предмета або від перевернення автомобіля внаслідок бічного наїзду на різноманітні перешкоди. Процес рихтування даху в більшості випадків відрізняється серйозною трудомісткістю. Якщо поверхня деформувалася не дуже сильно, можна спробувати витягнути дах, відремонтувати його за допомогою рихтування. У більшості випадків на попередньому етапі треба зняти оббивку стелі, демонтувати сидіння, кермо та деякі інші компоненти. Деколи знімаються навіть двері, щоб можна було отримати вільний доступ до даху.
 
Все залежить від рівня пошкоджень даху автомобіля. Якщо вм'ятина велика, можна використовувати спеціальний гідравлічний домкрат. Для рихтування можуть застосовуватися методи витягування або видавлювання. Дуже важливо використовувати у процесі надійні інструменти, які дозволять здійснити роботи без ризику ускладнити ситуацію. Професіонали під кожен індивідуальний випадок вибирають найкращий спосіб рихтування та оптимальні інструменти.

Рихтування даху у професіоналів має ряд переваг:

  • Ремонт виконується найсучаснішим обладнанням.
  • Досвідчені фахівці обирають найкращий метод рихтування даху.
  • Гарантія на виконану роботу.
У процесі важливо використати якісні витратні матеріали від перевірених виробників. Це дозволить досягти стійкого якісного результату. Важливо робити рихтування дуже акуратно, щоб не пошкодити інші важливі елементи транспортного засобу. Грубе рихтування стає своєрідною підставою проведення робіт. Здійснюється обробка найбільших вм'ятин, після чого майстри приступають до видалення горбків та інших дефектів. Метал може розігріватися, якщо пошкодження дуже суттєві. Нагрівати деталі треба обережно, щоб не пошкодити структуру металу. Після виконання рихтування даху автомобіль передається рихтувальником в малярку для проведення подальших робіт.
 

Ефективне рихтування даху в Києві

У нашому сервісному центрі можна отримати гарантію якості на роботи з рихтування даху автомобіля. Вартість ідеально поєднується з якістю. Можна розраховувати на оперативність, надійність та інші важливі переваги. Фахівці проведуть діагностичні роботи, допоможуть точно визначити усі пошкодження, підготувати план з оперативного та якісного ремонту даху. Проконсультуватися можна у сервісному центрі. Роботи з рихтування даху починаються лише після узгодження всіх основних деталей, коли клієнту підійде вартість послуги. Якщо його все влаштовує, майстри приступають до рихтування даху транспортного засобу. Виконані роботи вирізняються бездоганною якістю.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00