спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна стійки дверей

 
Дверні стійки є важливим елементом кузова автомобіля, який виконує несучі функції. Завдяки такому компоненту дах транспортного засобу з'єднується з нижньою частиною конструкції, завдяки чому відбувається формування дверного отвору. Заміна стійки дверей може бути потрібна в різних випадках при серйозному пошкодженні. У деяких ситуаціях вдається обійтися за допомогою проведення ремонтних робіт, але часом вирішити проблему може лише повна заміна. Щоб отримати гарантовану якість, надійність та інші подібні характеристики, треба звернутися до компетентних професіоналів з великим досвідом. Наш автосервіс має досвід і вміння, а також сучасне обладнання. Все це забезпечує ідеальний результат за чесною вартістю.
 

Заміна стійки дверей та основні особливості процесу

Стійки дверей в автомобілі мають конструкцію, яка складається з декількох шарів. Завдяки ній вдається забезпечити стійкість щодо суттєвих навантажень під час руху. Серед інших важливих функцій стійки дверей можна відзначити захист від порушення форми кузова, його скручування або складання. При пошкодженні слід звернутися до компетентних майстрів, які зможуть гарантувати бездоганну якість заміни, надійність виконання робіт та інші переваги. Неякісно проведені роботи можуть призвести до неприємних наслідків, серед яких зниження характеристик кузова, пошкодження дверей та інших відповідних елементів. З цієї причини треба звертатися лише до досвідчених професіоналів.
 
Щоб замінити дверну стійку треба спочатку придбати якісну деталь. Іноді це складний процес, але за допомогою наших співробітників можна буде розраховувати на бездоганну якість та надійність у кожному окремому випадку. Під будь-яку марку та модель обов'язково будуть запропоновані запчастини з відповідними характеристиками. Але головне, щоб усі роботи були виконані професійно та за сучасними стандартами. У протилежному випадку навіть найякісніша деталь не зможе нормально виконувати свої безпосередні функції.
 
Спеціалізований сервісний центр обладнано за всіма сучасними стандартами, у штаті автосервісу працюють кваліфіковані майстри. Все це позитивно впливає на надійність виконання робіт. Заміна стійок зазвичай відноситься до категорії середнього або великого кузовного ремонту, через що на виконання робіт може знадобитися кілька днів. Все залежить від конкретної ситуації, кількості деталей, яку потрібно замінити.
 

Заміна стійки дверей у Києві

У нашому сервісному центрі можна отримати оптимальне співвідношення ціни та якості цієї послуги у всій столиці. Звернутися до нас у СТО для замовлення заміни дверної стійки можна з різних причин, серед яких:
 
  • Гарантія якості на всі виконані роботи та комплектуючі, що використовуються.
  • Застосування якісного обладнання, що забезпечує прийнятну швидкість та високу точність.
  • Консультації майстрів, які допоможуть розібратися у тонкощах, приймати на кожному окремому етапі правильне рішення.
  • Найчесніші ціни серед столичних сервісів.
Тому нескладно розраховувати на якісне усунення практично будь-якої проблеми незалежно від її особливостей та складності. Комплексний підхід до заміни кузовних деталей гарантує бездоганну якість без компромісів.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00