спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Виготовлення гальмівних трубок у Києві на замовлення або безпосередньо на автомобілі

 

Гальмівна система складається з безлічі елементів, серед яких трубки-магістралі для гальмівної рідини. Їх пошкодження може призвести до неприємних наслідків. Герметичність гальмівних трубок безпосередньо впливає на надійність всього механізму. Безпека автомобіля залежить від цього повною мірою. Виготовлення гальмівних трубок є поширеною послугою, яку важливо довіряти перевіреним професіоналам. Наш сервіс володіє всіма необхідними ресурсами, щоб гарантувати високу якість і надійність виробництва.

 

Виготовлення гальмівних трубок і основні особливості процесу

У виготовленні важливо використовувати якісні матеріали, які дають змогу отримати необхідні експлуатаційні параметри. Наш автосервіс має досвід і обладнання, що гарантує високу якість продукції. Вона за своїм рівнем надійності не поступається відповідним товарам від відомих брендів. Для машин різного типу можна зробити гальмівні трубки потрібного розміру, які коштуватимуть недорого. У виробництві зазвичай використовується сталь або мідь. Можна використовувати різноманітні типи розвальцьовування і наконечники, що дасть змогу гарантувати точність і безпеку з'єднання, незалежно від типу приводу.

виготовлення-гальмівних-трубокСам процес, пов'язаний з виробництвом гальмівних трубок, передбачає кілька основних маніпуляцій. Фахівці грамотно можуть підібрати матеріал під конкретний автомобіль, особливості його використання. Для цього потрібен попередній огляд. Нарізаються трубки потрібної довжини, після чого підбирається оптимальний розмір під конкретну магістраль. Професіонали під конкретний запит можуть вибрати потрібний вид наконечника, зробити вальцювання. Пропонується кілька видів з'єднань, серед яких можна підібрати оптимальний варіант. Наприкінці гальмівна трубка гнеться за зразком, що дає змогу без проблем встановити її всередині системи.

На вартість впливає кілька факторів, серед яких матеріал, що використовується, довжина, трудомісткість процесу. Сучасне обладнання дає змогу все робити максимально швидко і якісно. Сталеві моделі вважаються більш доступними за вартістю. Але, на відміну від мідних, вони можуть швидше піддаватися корозійним процесам. Сталеві трубки непросто підганяти під конкретні потреби встановлення. Мідні гальмівні трубки характеризуються такими перевагами:

  • Захист від корозійних процесів.
  • Міцність.
  • Пластичність, яка дає змогу без проблем організувати встановлення у важкодоступних місцях.

Найкраще виготовлення трубок гальмівної системи в Києві

Якщо потрібно виготовити якісні гальмівні трубки за невисокою ціною, важливо звернутися до перевіреного місця. Наш автосервіс володіє необхідним обладнанням, матеріалами та іншими можливостями для швидкого встановлення. Попередня консультація з досвідченим фахівцем допоможе розібратися у всіх деталях, ухвалити правильне рішення.

Важливо використовувати в гальмівній системі тільки якісні комплектуючі, від чого залежить безпека експлуатації. Трубкам треба приділяти відповідну увагу, своєчасно перевіряючи їхній стан і, якщо буде потреба, робити заміну. Гальмівні трубопроводи у нас за найкращими цінами! Звертайтеся ;)

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00