спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення відеореєстратора з гарантією якості

 

Для більшої безпеки і впевненості на дорозі автомобіль рекомендується обладнати відеореєстратором. Він необхідний, щоб фіксувати все, що відбувається на дорозі. Щоб пристрій працював адекватно, треба його правильно встановити. Можна зробити це самостійно, але краще звернутися до професіоналів для отримання гарантії високої швидкості, точності та якості.

Встановлення відеореєстратора за всіма правилами

встановлення-відеореєстраторПроцес, на перший погляд, може здатися дуже простим, але, насправді, є деякі тонкощі. Важливо вибрати правильне місце, зробити все грамотно. Ідеальним варіантом вважається центр лобового скла в районі дзеркала заднього виду. У такому разі можна буде розраховувати на максимальний огляд дороги. Водночас унеможливлюється виникнення перешкод для водія. Широкий кут огляду дасть змогу зафіксувати практично все, що відбувається безпосередньо перед машиною.

Треба не просто вибрати гарне місце для встановлення, а й під'єднати реєстратор до бортової мережі автомобіля. На сучасних моделях зарядний пристрій самостійно визначає параметри бортової мережі автомобіля. Найпростіше організувати підключення через прикурювач. Але не завжди такий варіант зручний, оскільки прикурювач може знадобитися для інших цілей. Тому іноді для встановлення використовується плафон салонного освітлення. Але в такому разі професіоналам доведеться розібрати стельову обшивку.

Встановлення відеореєстратора в Києві

Щоб не витрачати час на самостійний монтаж, ризикуючи пошкодити пристрій, доцільно відразу заручитися підтримкою компетентних професіоналів. Сучасний автосервіс є ідеальним рішенням для швидкого встановлення реєстратора на різні марки автомобіля. Ми пропонуємо високу швидкість монтажних робіт, гарантію якості, найпривабливіші ціни в столиці та безліч інших важливих переваг.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00