спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісне фарбування крила авто

 

Фарбування переднього, заднього крила автомобіля належить до поширених послуг. Воно потрібне, коли ця частина кузова зазнала негативних впливів ззовні. Іноді необхідний попередній ремонт, який дасть змогу відновити цілісність, усунути всі дефекти. Наш сервісний центр використовує для фарбування найкращі матеріали, сучасне обладнання, що гарантує бездоганний результат. Отримати його можна за адекватними цінами.

Основні особливості фарбування крила авто

Ця частина автомобіля досить часто піддається різноманітним впливам. Тріщини, сколи та інші подібні дефекти можуть утворитися там через зіткнення з іншим транспортним засобом, певним предметом або з інших причин. Незалежно від цього бажано якомога швидше організувати фарбування. Воно дасть змогу захистити метал від розвитку корозійних процесів, здатних призвести до серйозних негативних наслідків. Може знадобитися тотальне або локальне фарбування крила авто.

фарбування-крила-автомобіля

На підготовчому етапі потрібна якісна мийка. Треба вимити поверхню крила і колісну арку, щоб там не залишилося ніякого бруду. Тільки після якісного очищення можна приступати до подальших дій. Зазвичай автомобіль покривається захисним шаром з поліетилену, щоб не пофарбувати інші деталі. Потім демонтуються елементи кузова, серед яких ущільнення і багато іншого. З поверхні крила дуже важливо прибрати пил, провести якісне знезараження. На колеса зазвичай надягають спеціальні пакети для додаткового захисту. Все потрібно ретельно протерти ще раз, щоб ідеально підготувати поверхню.

Сама процедура фарбування займає зазвичай небагато часу, оскільки крило має порівняно невелику площу. Майстер рухається дуже плавно, наносячи фарбу максимально щільно. Після того, як фарба трохи підсохне, проводиться ретельний огляд. Він дає змогу виключити те, що роботи будуть недороблені. Потім починається процес покриття лаком. Його важливо нанести на кожну деталь максимально рівномірно і якісно. Завершує всі роботи полірування. Але до його початку треба почекати приблизно добу, щоб усе ретельно просохло. За допомогою легкого шліфування вдається досягти потрібного блиску нової деталі. Важливо в роботі враховувати деякі правила проведення фарбувальних робіт, що дасть змогу отримати результат. Наш сервісний центр володіє необхідними ресурсами, обладнанням і досвідом, щоб гарантувати точність та інші переваги.

Фарбування крила автомобіля в Києві

У столиці багато фахівців, як приватних, так і в сервісах, пропонують відповідну послугу. Отримати її з гарантією бездоганної точності та якості за адекватними цінами можна далеко не скрізь. Наш сервіс неодноразово доводив, що вміє задовольняти потреби клієнтів. Звернутися до нас для замовлення фарбування дуже просто. Можна отримати такі переваги:

  • Повне дотримання основних правил і стандартів, а також професійного обладнання.
  • Використання найкращих фарб і витратних матеріалів.
  • Висока кваліфікація малярів.

Завдяки всьому цьому можна розраховувати на якісне усунення дефектів ЛФП на крилі автомобіля. Після фарбування крило має вигляд нового. Колір дуже ретельно підбирається під тон решти поверхні транспортного засобу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00