спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Зварювання кузова автомобіля у Києві

 
Зварювання автомобіля є поширеною послугою, яку важливо замовляти тільки в перевіреному місці. Це зумовлено тим, що потрібно використовувати якісне обладнання, мати всі необхідні знання та навички. Тому варто звертатися лише до перевіреного місця для замовлення відповідної послуги. Наше СТО має у своєму розпорядженні все, що тільки для цього може знадобитися. Нескладно буде записатися на зручний для відвідування автосервісу, отримати професійну консультацію, щоб розібратися в тонкощах і основних деталях.
 

Відмінності професійного зварювання авто

сварка-автомобиля

Це відповідальна процедура, якість виконання якої впливає на експлуатацію автомобіля в майбутньому. Це гарантія естетичності, забезпечення безпеки для пасажирів та самого водія. Наш автосервіс має у своєму розпорядженні потрібні ресурси, щоб надати зварювальні послуги на кращому рівні. Сертифіковане оснащення в руках майстрів стає ефективним інструментом, який дозволяє швидко і ефективно вирішувати всі проблеми, що виникають. За допомогою зварювання можна відновити практично всі кузовні деталі, у тому числі арки, крила, днище, пороги та інші.
 
Потрібна така послуга у різноманітних випадках, серед яких руйнування елементів кузова під негативним впливом з боку корозійних процесів. Більшість автомобільних заводів використовують у виробництві метал не найкращої якості та без обробки. З цієї причини, якщо не провести додаткову обробку, він за кілька років починає поступово втрачати свої основні характеристики. Це зумовлено активним впливом з боку корозійних процесів. З'являються осередки іржі на різних деталях автомобіля, усунути які можна завдяки заміні металу та зварювальним роботам. Потрібні вони можуть бути і після пошкодження автомобіля внаслідок аварії. Якщо за допомогою рихтування неможливо провести відновлювальні роботи, може застосовуватися зварювальний апарат.
 
Виконання робіт складається з декількох основних етапів, кожен з яких має свої тонкощі, особливості та конкретне призначення. Серед основних можна відзначити:
 
  • Проведення професійної діагностики, з допомогою якої вдається виявити всі проблемні осередки, визначити величину корозійного ушкодження.
  • Видалення пошкоджених місць, зачищення деталі.
  • Зварювання латки, яка попередньо підбирається за розмірами та формою.
  • Обробка поверхні, щоб забезпечити захист від корозії.
Наші співробітники чітко дотримуються всіх основних правил виконання робіт, що позначається на підсумковому результаті та забезпечує бездоганну якість.
 

Зварювання автомобіля у Києві

Якщо виникла потреба у замовленні таких робіт, варто звернутися до перевіреного місця у Києві. Є чимало рішень, серед яких наш автосервіс заслужено може бути найкращим. Серед основних переваг можна відзначити правильний комплексний підхід надання послуг для автомобілів різного класу. Вартість зварювальних робіт залежить від кожного конкретного випадку, але завжди відповідатиме основним нормам та стандартам. Попередньо легко отримати консультацію від професіоналів, щоб прийняти правильне рішення на замовлення, отримати дані щодо проведення основних робіт, термінів та всього іншого для клієнта. Зварювання деталей кузова авто у нас за чудовою ціною. Ваша машина буде як нова!
 
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00