спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна колінвалу двигуна

 

Колінчастий вал є дуже важливою деталлю двигуна будь-якого автомобіля. На нього лягає велике навантаження. Крутний момент двигуна проходить через цю деталь, що може провокувати виникнення деяких проблем. Іноді усунути їх вдається за допомогою ремонту або відновлення, але часом потрібна повна заміна колінвала. Все залежить від складності несправності, визначити яку можна тільки за допомогою проведення професійної діагностики. У нашому автосервісі можна розраховувати на комплексне і найякісніше в столиці надання послуг, коли надійність гармонійним чином поєднується з цінами.

Колінвал: його функції, відмінності та особливості заміни

Завдяки цій деталі поступальний рух перетворюється на обертальний в циліндрах мотора. Після цього він передається безпосередньо на коробку перемикання передач. Складається колінчастий вал з деяких основних компонентів, серед яких шатуни, шийки, хвостовик, противаги тощо. Він знаходиться в нижній частині двигуна - картері. Пошкодитися він може з найрізноманітніших причин. Серед основних проблем, за яких треба звернутися до спеціалізованого сервісу, можна відзначити:

  • Виникнення вигину через перегрів або підвищені навантаження в процесі експлуатації.
  • Зношення шийок там, де вони кріпляться до шатунів.
  • Зношення робочих поверхонь.

Проявитися проблеми з колінчастим валом можуть різним чином. Звернути увагу треба на виникнення стороннього стуку в моторі при підвищених обертах. Також можуть з'являтися сигнали про масляне голодування або неправильне положення вала, які подаються відповідними датчиками. Якщо деталь ламається остаточно, то виникає гуркіт і характерний стукіт, машина глухне майже відразу. Не варто звертатися для розв'язання такої проблеми до сумнівних майстрів або займатися ремонтом самостійно в гаражі. Це зумовлено тим, що потрібне сучасне високоточне обладнання для проведення робіт. Якщо вузол не підлягає ремонту і відновленню, потрібна його повна заміна. Кожен автомобіль має свої унікальні особливості, через що під нього підбирається індивідуальний підхід, що гарантує точність, надійність і всі інші переваги.

Заміна колінвала в Києві    

Щоб процес заміни виявився максимально якісним, надійним і професійним, дуже важливо звернутися до компетентних фахівців. У Києві пропонується безліч варіантів місць, в яких є така послуга, але розраховувати на бездоганну якість, що гармонійно поєднується з ціною, можна далеко не завжди. Наш автосервіс має в своєму розпорядженні потрібні ресурси, щоб гарантувати кожному окремому клієнту чудову якість обслуговування, швидку і надійну заміну колінвала двигуна.

Попередньо проводиться діагностика, яка дає змогу точно встановити причину проблем із колінчастим валом машини. У процесі застосовується сучасне обладнання, що гарантує високу швидкість, точність та інші переваги без компромісів. Найвища кваліфікація співробітників позитивно позначається на результаті виконання всіх робіт. Попередньо легко проконсультуватися, зрозуміти, що саме сталося з деталлю і як буде проведена її заміна. Гарантія на використовувані запчастини та виконані роботи стає однією з наших основних переваг, що важливо для клієнтів.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00