спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика ABS (АБС)

 

За допомогою антиблокувальної системи можна підвищити рівень безпеки в процесі екстреного гальмування. Вона необхідна для того, щоб запобігти блокуванню коліс, через що машина може піти юзом, що потенційно дуже небезпечно. Пристосування дає змогу своєчасно послабити тиск усередині гальмівної магістралі, скоротити кількість обертів коліс. Одним з основних елементів системи є датчик, який контролює її повноцінну роботу. У деяких ситуаціях він може зламатися, через що треба звернутися до досвідчених професіоналів для проведення робіт із заміни. Якщо з'явилися несправності, потрібно звернутися до компетентних майстрів для проведення діагностики і точного встановлення проблеми.

Заміна датчика ABS та основні особливості процедури

Датчик може зламатися з різних причин. Навіть якщо він перебуває в несправному стані, антиблокувальна система може адекватно виконувати свої функції в більшості випадків. Але найкраще все одно звернутися до професіоналів для проведення своєчасної заміни, яка дасть змогу уникнути виникнення форс-мажорів у дорозі.

заміна-датчика-абсІснує низка ознак, які свідчать про необхідність заміни датчика. Серед основних з них можна відзначити:

  • Поява характерних повідомлень на екрані бортового комп'ютера.
  • Напис АБС з'являється на панелі приладів автомобіля.
  • Не працює система АБС.

Пошкоджується він найчастіше через негативний вплив з боку різноманітних механічних факторів. Можна виявити наявність несправності також за тим, що в процесі здійснення гальмування виникає вібрація, коли водій тисне на педаль. Такі ознаки вказують не тільки на проблему з датчиком, а й на несправності самої системи. Для встановлення точної проблеми треба звернутися до сучасного автосервісу для проведення робіт з діагностики. У такому разі можна буде розраховувати на оперативне розв'язання всіх проблем.

Заміна здійснюється в спеціально підготовлених умовах. Фахівці повинні забезпечити вільний доступ до датчика, для чого знадобиться набір з декількох спеціальних інструментів. Зазвичай використовується для цього спеціальна оглядова яма або підйомник, спеціальні ключі тощо. Все залежить від конкретної ситуації, але досвідчені професіонали завжди готові ефективно підібрати робочі інструменти для швидкого проведення заміни.

Заміна датчика ABS автомобіля в Києві

Якщо датчик перестав повноцінно виконувати свої функції, треба звернутися до професіоналів для проведення робіт з діагностики та заміни. Найчастіше потрібна саме заміна, тому що ремонту він підлягає в рідкісних випадках.

У Києві пропонується безліч варіантів на відповідному ринку послуг, серед яких доцільно обрати надійний автосервіс. Ми пропонуємо клієнтам найкомфортніші в столиці умови для проведення робіт із заміни датчика. У процесі використовуються тільки якісні інструменти, надійні запчастини та все інше, що може знадобитися. Співробітники мають високу кваліфікацію, що позначається на надійності виконання робіт, незалежно від рівня складності. На них обов'язково надається гарантія якості. Вартість приємно дивує своєю доступністю, а дізнатися її можна завжди буде на початковому етапі.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00