спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісне встановлення ходових вогнів 

 

Встановлення ходових вогнів (ДХВ) у перевіреному сервісі дозволяє розраховувати на високу швидкість, точність і доступність. Наші співробітники допоможуть на початковому етапі розібратися в деталях, дізнатися про вартість та інші нюанси.

Особливості правильного встановлення ходових вогнів

встановлення-денних-ходових-вогнівВони встановлюються на передню частину транспортного засобу, дають змогу підвищити рівень безпеки на дорозі. Якщо вибрати якісні ходові вогні з повною комплектацією, професіонали зможуть встановити їх по-справжньому швидко і якісно.

На складність і терміни встановлення впливає кілька факторів, серед яких тип конструкції і кріплень. Якщо правильно підійти до виконання робіт, можна забезпечити гармонійне поєднання цих вогнів з іншими оптичними елементами автомобіля. Треба правильно підібрати ДХВ для встановлення та успішної експлуатації. Важливе також налаштування, яке гарантує правильний напрямок потоку світла. Після встановлення і підключення проводиться перевірка, яку важливо проводити в добре освітленому приміщенні.

Встановлення ходових вогнів (ДХВ) у Києві

Щоб отримати комфортні умови і швидкість встановлення, треба вибрати перевірений автосервіс. Ми пропонуємо клієнтам такі переваги:

  • Консультація для вибору якісних вогнів і з інших питань.
  • Висока швидкість виконання робіт без втрати якості.
  • Адекватна вартість, яка приємно дивує всіх клієнтів.

Це далеко не повний набір переваг, які можна отримати в нашому автосервісі. Досвідчені фахівці точно знають, як встановити ходові вогні на автомобіль будь-якої моделі. Вони будуть налаштовані досвідченими професіоналами, щоб забезпечити повноцінне виконання основних функцій. На всі виконані роботи надається офіційна гарантія якості, яка стала перевагою нашого сервісу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00