спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чищення форсунок і дросельної заслінки

 

В автомобілях, оснащених інжекторами, чистка форсунок - це один із важливих процесів під час обслуговування паливної системи. Інші заходи, які також варто проводити регулярно - це очищення самого інжектора і чистка дросельної заслінки. І у автовласників є чимало запитань з приводу того, як проводиться чистка паливної системи.   

  

Як зрозуміти, що потрібна чистка паливної системи в Києві?

Якщо ваш двигун втрачає потужність, збільшується витрата палива, а робота мотора супроводжується сторонніми звуками - це привід звернутися до СТО для діагностики та очищення паливної системи бензинових двигунів або дизельних моторів.

Чистка форсунок безпосереднього впорскування

Економічність - це один із важливих параметрів автомобіля, у зв'язку з чим у двигунах нових моделей автомобілів дедалі частіше зустрічається система безпосереднього впорскування палива під високим тиском. Вона дає змогу збільшити економію до 20%. У різних виробників ця система називається по-різному: Mitsubishi- GDI, VW і Skoda - FSI, Audi - TFSI, Ford - EcoBoost та інші. Різниця з розподіленою системою впорскування полягає в безпосередній подачі палива в камеру згоряння циліндра.

Але також ці двигуни вимогливі до якості палива. За тривалого використання неякісного палива форсунки можуть забруднюватися і забиватися. Троїть двигун, довгий запуск, пропуски запалювання, великий розхід - все це симптоми забитих форсунок. Якщо вчасно не почистити форсунки GDI, TSI, FSI, то можливий дорогий ремонт.

Для чищення форсунок безпосереднього впорскування рекомендуємо звернутися до нашого сервісу, де фахівці запропонують найкращий варіант щодо усунення цієї несправності, а саме чищення форсунок зі зняттям з автомобіля. Тільки візуальний контроль процесу чищення дає найкращий результат. Отже, процедура чищення форсунок високого тиску складається з:

 •  демонтажу форсунок;
 •  чищення форсунок в ультразвуковій ванні потужністю 100Вт з використанням спеціальної хімії;
 •  перевірки форсунок на стенді LAUNCH CNC-601A з використанням спеціального імпульсного модулятора напруги для повної імітації режимів роботи форсунок;
 •  встановлення форсунок на автомобіль.

Звертайтеся до нас для чищення форсунок GDI, TSI, TFSI, FSI, CGI, EcoBoost і наші фахівці якісно усунуть несправність.

 

Які основні проблеми виникають у паливній системі?

Серед головних несправностей, які можна виявити під час діагностики паливної системи, вирізняють:

 • Несправність паливного насоса;
 • Засмічення фільтрів;
 • Забруднення паливопроводу;
 • Розгерметизація паливної системи;
 • Потрапляння рідини до бензобаку.

 

Чищення форсунок: основні питання

Форсунки - це електромагнітні клапани, які відповідають за подачу палива в точному дозуванні, а також для розпилення палива. Через те, що в самому паливі можуть міститися різні домішки, час від часу почистити форсунки все-таки потрібно.

чистка-форсунок

Як визначити, що форсунки потребують чищення?

Розрізняють три стадії забруднення форсунок. На першій стадії витрата палива збільшується ненабагато - в середньому на кілька літрів на 100 км. Якщо якість палива сумнівна, може з'явитися ефект детонації. На другій стадії витрата палива зростає, а до детонації додається ще й сморід із вихлопної труби. На третій стадії робота двигуна не просто сповільнюється, в ньому може зовсім вийти з ладу один із циліндрів, а в повітряному фільтрі під час натискання на газ чути хлопки. Друга і третя стадії - це прямий показник до термінового чищення форсунок.

 

Які види чищення форсунок сьогодні використовують?

Сьогодні на СТО Києва чистку форсунок проводять двома основними способами:

 • Промивання інжектора за допомогою рідини. Такий спосіб не передбачає зняття форсунок. Проводять його за допомогою спеціального обладнання. Його під'єднують до системи подачі палива, водночас стежать, щоб промивна рідина не потрапила до бензобаку.
 • Чистка форсунок ультразвуком - другий популярний спосіб, який можна використовувати для чищення інжекторів. Під час нього форсунки знімаються з двигуна і відправляються в спеціальну ємність - ванну, де їх обробляють ультразвуком. Потім проводиться чистка форсунок на стенді, оцінка їх працездатності, комплектація новими ущільнювачами.

 

чистка-форсунок-ультразвуком

 

У чому різниця між рідинним чищенням і чищенням форсунок на стенді?

Ціна, звісно ж, відрізнятиметься. Але головна відмінність у тому, що ультразвукова чистка інжектора набагато ефективніша, ніж рідинна, і дає змогу впоратися навіть з істотними забрудненнями.

 

Якщо я вибираю промивку інжектора, на що варто звернути увагу?

Під час проведення чищення форсунок, ціна - не найголовніше, на що варто звертати увагу. І навіть тип встановлення відіграє набагато меншу роль, ніж тип рідини для чищення, що заливається. Наприклад, рідини Wynn's підходять для чищення паливних форсунок на авто старше 15 років, але на нових вона може пошкодити свічки запалювання.

 

Чи може завдати шкоди форсункам ультразвук?

Може, за неправильного використання установки для чищення форсунок, вона може зруйнуватися. Тому варто звертатися тільки до перевірених СТО, якщо ваше авто потребує того, щоб промити форсунки. У разі некваліфікованого проведення чистки висока ймовірність того, що вам знадобиться заміна форсунок.

 

Чи впливає тип ультразвукової установки на ціну?

Ні, загалом ціна чищення форсунок у Києві приблизно однакова.

 

Чищення дросельної заслінки - може причина в ній?

Якщо перевірка форсунок і діагностика паливної системи не дала бажаного результату, варто заодно провести огляд дросельної заслінки - її надмірне забруднення і нагар можуть призвести до того, що:

·        Запуск двигуна відбувається із проблемами.

·        Обороти двигуна на холостому ходу "плавають".

·        Під час роботи з'являються провали обертів двигуна.

 

Чому забруднюється дросельна заслінка?

Головна причина - це низька якість палива. Осадові частинки бензину перетворюються на нагар на дросельному вузлі. Також впливати на чистоту заслінки може забитий паливний фільтр. Забруднюють дросель і картерні гази, які містять масляні частинки.

 

Як часто потрібна чистка дросельної заслінки?

 

чистка-дросельної-заслінки

 

Зазвичай проводити діагностику і чистку потрібно кожні 30-50 тисяч кілометрів пробігу. Якщо ви будете проводити чистку рідше, великий ризик того, що замість простої процедури зі зняття нагару і забруднень вам доведеться оплачувати заміну дросельної заслінки.

 

Чи можна почистити дросель самостійно?

У принципі, так. Для чищення потрібні лише м'яке ганчір'я і карбоклінер. Але якщо ви власник авто, в якому дросельна заслінка з країв покрита спеціальним ущільнювальним складом, велика ймовірність, що під час чищення ви пошкодите захисний шар. До того ж, ефективно почистити дросельну заслінку без її демонтажу не вийде.

 

Якщо я вирішив почистити дросель без зняття, як часто це робити?

   На відміну від чищення на СТО зі зняттям заслінки, чистка без демонтажу проводиться з використанням очищувача випускного тракту. Причому проводити таке чищення потрібно кожні 7-10 тисяч кілометрів.

   Діагностика форсунок і всієї паливної системи, а також своєчасне чищення дросельної заслінки забезпечать вашому двигуну можливість функціонувати правильно.

   Форсунка є важливим елементом системи впорскування в автомобілях. Завдяки їй здійснюється дозування кількості палива, що забезпечує повноцінні умови для експлуатації. Цей компонент може забитися в різноманітних ситуаціях, через що важливо звернутися до сучасного сервісного центру для замовлення чистки. Нині Київ пропонує безліч варіантів для цього. Щоб знайти серед них оптимальний, доцільно заручитися підтримкою перевірених майстрів. Наш автосервіс пропонує масу переваг для кожного клієнта, в чому можна переконатися відразу. Якщо були виявлені якісь несправності в процесі експлуатації, треба сміливо звертатися до нас. Це дасть змогу скоротити ймовірність виникнення серйозних несправностей автомобіля. Профілактичну перевірку бажано здійснювати приблизно раз на 20 тисяч кілометрів пробігу. Це дасть змогу виключити ймовірність виникнення серйозних труднощів.

   Як зрозуміти, що потрібна чистка?

   Існує безліч причин, через які виникають проблеми. Кожен водій повинен вміти їх своєчасно розпізнати, щоб вжити своєчасних заходів. Що швидше це буде зроблено, то вища ймовірність досягти ефективного розв'язання проблеми. Ціна водночас буде однозначно набагато нижчою, ніж у разі, коли ситуація занадто сильно запущена. Найпоширенішою причиною виникнення проблем вважається застосування паливно-мастильних матеріалів недостатньо високої якості. Така проблема однаково поширена, як для дизельних, так і для бензинових силових установок. У будь-якому разі доведеться звернутися до грамотних фахівців, щоб ефективно розв'язати проблему. Серед основних ознак, звертаючи увагу на які можна ідентифікувати наявність проблеми, варто відзначити:

·       Виникнення троїння, нерівної роботи мотора, скорочення його потужності.

·       Виникнення хлопків під час їзди, їдкого запаху з труби вихлопу.

·       Поява провалів, коли машина розганяється.

·       Проблемний запуск силової установки.

·       Зростання витрат пального тощо.

   Якщо власник помітив хоча б одну з вищеописаних ознак, доцільно звернутися до компетентних професіоналів для проведення діагностики. Наш автосервіс допоможе швидко встановити причину проблеми, ухвалити правильне рішення. В ідеалі треба звертатися для проведення огляду до СТО регулярно, відповідно до регламентних норм.

   Наш сервіс здійснює чистку ультразвуком на сучасному обладнанні, що позитивно позначається на якості, надійності і на всьому іншому. Паралельно проводиться чистка дросельної заслінки. На вартість впливає безліч факторів, серед яких рік випуску, тип мотора, модель, марка і багато іншого. Попередня консультація з професіоналами допоможе приблизно розібратися в особливостях ціноутворення, точно зрозуміти, за що саме треба заплатити гроші.

   Чому для чищення паливної системи краще вибрати нас?

   Наш автосервіс є перевіреним місцем, в якому працюють грамотні фахівці з досвідом. Створено комфортні умови для чищення паливних елементів транспортного засобу, яка проходить за всіма основними правилами. Серед головних переваг, через які вибирають саме нашу СТО для замовлення такої послуги, можна відзначити:

·       Кваліфіковані та досвідчені професіонали. За допомогою менеджера можна буде вибрати найзручніший час для здійснення всіх робіт. Механіки точно розуміють, як треба чистити окремі елементи, гарантуючи таким чином точність і якість.

·       Наявність зони для відпочинку. Поки майстри сервісу займаються виконанням робіт, клієнт зможе відпочити, приємно провести час у спокійній обстановці, випити кави або чаю.

·       Якісне, сертифіковане обладнання. У нашому арсеналі є все необхідне обладнання, яке дає змогу прискорити виконання робіт і підвищити якість. В основі лежить використання спеціального стенду, який є технологічним апаратом. Можна одночасно організувати чистку відразу декількох форсунок, що значною мірою скорочує час на виконання всього комплексу завдань.

   У таких умовах чистка інжектора одночасно буде якісною, доступною та оперативною. Менеджери зможуть відповісти на всі запитання клієнта, які тільки можуть зацікавити. За допомогою такого підходу кожен отримує оптимальний результат, а також гарантію якості. Крім усього іншого ми намагаємося пропонувати для клієнтів найгармонійніше поєднання в Києві між вартістю і якістю.

   Чистка на сучасному стенді гарантує максимальну якість, відсутність забруднень після виконання робіт. Для різних типів інжекторів така технологія стає оптимальним варіантом. Після завершення робіт автомобіль починає працювати набагато ефективніше, без проблем справляючись зі своїм основними завданнями. Промивання форсунок на нашому сервісі буде за оптимальною ціною, також зробимо її адаптацію і прочистку електронного датчика положення дросельної заслінки.

 


Поширені запитання

 • Сколько времени занимает чистка форсунок?
  • Чистка форсунок со снятием длится около 3-4 часов.
 • Какая основная причина чистки форсунок и дроссельной заслонки?
  • В основном, неправильная работа форсунок и дроссельной заслонки связана с использованием низкокачественного топлива.
 • Сколько стоит чистка форсунок?
  • Цена чистки 4-х форсунок со снятием - от 1050грн.

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалерея 

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00