спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійний ремонт бампера авто у Києві

 
Бампер може постраждати внаслідок зіткнення з якимсь предметом чи іншим автомобілем. Бажано відремонтувати його якнайшвидше. Від цього багато в чому залежить зовнішній вигляд транспортного засобу. Цей елемент машини сильніше інших схильний до різноманітних ушкоджень, особливо у великих містах. Через активний рух не завжди вдається правильно маневрувати. Це стає причиною пошкодження бампера, на якому можуть з'явитися тріщини, подряпини або вм'ятини. Ушкодження можуть виявитися суттєвими. Для їхнього усунення в будь-якому випадку краще звернутися до професіоналів.
 

Ремонт бампера з гарантією надійності

Ремонт-бампера
 
 
Самостійне виконання робіт стає не найкращим рішенням. В такому випадку важко розраховувати на гарантію якості та надійності через відсутність досвіду та знання технологій ремонту. Досвідчені професіонали зможуть швидко підібрати необхідні інструменти, що потрібні для ремонту бампера.
 
Бампер є дуже важливим елементом, за допомогою якого кузов захищається від невеликих зіткнень і пошкоджень. Вм'ятини та подряпини шкодять зовнішньому вигляду автомобіля. Бажано відновити його цілісність, повернути естетичну привабливість та захисні функції, від чого виграє весь автомобіль. Фахівці, які виконуватимуть роботи, повинні мати за плечима досвід та знання. Все це можна отримати у нашому сервісі повною мірою.
 
Залежно від пошкоджень може знадобитися паяння бампера, шпаклівка вм'ятин та інших пошкоджень, полірування та фарбування. Під конкретний автомобіль майстрами підбирається відповідний відтінок фарби, який дозволить забезпечити гармонійне поєднання кольору. У важких випадках ремонт бампера потребує проведення великої кількості робіт. Потрібно замінити кріплення або інші частини, які були пошкоджені внаслідок удару, відремонтувати бампер зі скловолокна. Для ремонту використовують спеціальне обладнання, яке забезпечує оптимальний результат, а досвідчені майстри можуть відновити практично будь-який бампер.
 
Вартість ремонту бампера залежить від кількості та розмірів пошкоджень, наявності тріщин, матеріалів, що використовуються для ремонту та інших факторів. У нашому сервісі завжди можна розраховувати на чесні ціни та гарантію максимально високої якості виконаних робіт.
 

Де виконати ремонт бампера автомобіля у Києві?

Для мешканців та гостей столиці пропонується безліч варіантів, куди можна звернутися для замовлення такої послуги. Краще не ризикувати, звертаючись до неперевірених майстрів. У нашому сервісі можна отримати повний набір необхідних послуг з офіційною гарантією якості. До основних плюсів звернення до нашого сервісу можна віднести:
 
  • Гарантія на усі виконані роботи.
  • Наявність необхідних інструментів для ремонту та паяння бамперів.
  • Адекватна ціна.
Завдяки цьому кожен водій зможе без особливих проблем отримати найкращі послуги з ремонту бампера в Києві на автомобілях різних марок та моделей. В умовах добре обладнаного сервісу всі роботи проводяться оперативно та по-справжньому якісно. Чесна вартість виконаних робіт стає ще одним плюсом. Ми робимо ремонт будь-якої складності, як то локальна пайка, ремонт тріснутого заднього або переднього бампера в комплексі з підготовкою та фарбуванням.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96






Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00