спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна важеля підвіски

 

Заміна важеля підвіски може знадобитися на будь-якому автомобілі. Це важливий елемент, який використовується для з'єднання кузова з колесом. Важелі використовуються на незалежних колісних підвісках. Вони можуть мати різноманітні форми, розміри, що залежить від автомобіля. Важіль знаходиться на задній і передній підвісці, якщо в машині використовується багатоважільна схема.

Основні ознаки несправності важеля і специфіка його заміни

заміна-важеля

Через пошкодження важеля виникають серйозні труднощі в експлуатації транспортного засобу. Найчастіше проблема виникає під час сильного удару, під впливом якого важіль гнеться. Наприклад, машина може потрапити в яму під час їзди на солідній швидкості. Черговою поширеною причиною проблеми вважається зношування деталей важеля. Деякі компоненти, а саме сайлентблоки, мають певний термін служби, після закінчення якого потрібна заміна важеля. У деяких випадках можна обійтися ремонтом і відновленням вихідної геометрії, але в більшості ситуацій потрібна повна заміна важеля. Важливо використовувати якісні деталі та інструменти, що дасть змогу гарантувати відповідний результат, забезпечити максимальну надійність під час експлуатації.

Серед основних ознак, за якими можна визначити несправність важелів, треба відзначити:

  • Виникнення стукоту або скреготу в підвісці.
  • Скрип.
  • Візуально легко визначити наявність тріщин або погнутості.
  • Під час їзди машина буде йти в бік від прямої траєкторії.

Деякі ознаки можуть належати і до інших проблем. Тому треба пройти діагностику важеля за допомогою спеціального обладнання, щоб точно встановити причину несправностей.

Заміна важелів є поширеним видом ремонтних робіт. Щоб досягти відповідного результату, найкраще звернутися до спеціалізованого сервісу. Там має бути необхідне обладнання, підйомник для проведення робіт. Машина встановлюється на рівній площині, колеса фіксуються, знімаються, відкручується амортизатор. Потім виконується заміна старого важеля, на його місце встановлюється новий. Ресурс підвіски після здійснення ремонтних робіт залежить від безлічі факторів. Серед основних можна відзначити особливості навколишнього середовища, сила навантаження, якість самого важеля, стиль водіння і багато іншого. Необхідно за можливості встановлювати оригінальні запчастини, щоб забезпечити максимально можливий ресурс.

Переваги звернення до СТО Тайр Ленд для заміни важеля підвіски в Києві

Наш автосервіс має великий досвід у виконанні таких робіт. В арсеналі співробітників є все необхідне обладнання, запчастини. Головне, що є багатий досвід, що дає змогу забезпечити ідеальні умови для виконання заміни. Процес заміни важелів повністю контролюється з самого початку і до завершення робіт. До основних переваг можна віднести точність, гарантію бездоганної якості та надійності в експлуатації. Професіонали проконсультують з усіх основних моментів, допоможуть підібрати оптимальні запчастини під конкретні потреби. Можна розраховувати на кращий сервіс і розширену гарантію 12 місяців.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00