спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна клапана терморегулюючого вентиля (ТРВ) кондиціонера

 
Заміна клапана ТРВ кондиціонера в сучасному сервісному центрі гарантує точність та високу якість.
 
Заміна клапана терморегулюючого вентиля (трв) кондиціонера має проводитися в умовах сучасного СТО, в якому є необхідне обладнання та працюють кваліфіковані спеціалісти. Це дозволить розраховувати на високу якість, прийнятні ціни та багато іншого. Клапан ТРВ кондиціонера може вийти з ладу у різноманітних ситуаціях, що унеможливлює повноцінну роботу відповідної системи. Чим швидше звернутися до надійного автомобільного сервісу, тим меншою буде ймовірність серйозного ремонту системи кондицюювання. Ми гарантуємо оперативність та якість.
 

Специфіка грамотної заміни клапана ТРВ кондиціонера

Щоб здійснити всі роботи з гарантією ефективності, треба звернутися до професіоналів з досвідом. Якщо клапан ламається, починають виникати проблеми з циклічністю функціонування кондиціонера. Зумовлено це порушенням надходження повітря після охолодження. Це призводить до обмерзання шлангів, через що відбувається мимовільне вимкнення кондиціонера. Клапан здебільшого стає причиною виникнення таких неполадок. Відповідно потрібна його заміна. Щоб отримати гарантію якісних робіт та вибору надійних комплектуючих, потрібно звернутися до надійного сервісу.
 
Для заміни використовується якісний клапан, що підбирається під конкретний тип транспортного засобу. Можна розраховувати на високу якість виконання робіт, адекватні ціни та попередні консультації. Встановити новий клапан можна практично на будь-який автомобіль незалежно від моделі та року випуску. У процесі використовуються лише оригінальні запчастини високої якості, які відповідають ключовим стандартам. Додатковою перевагою стає застосування надійного обладнання, яке гарантує безпеку та високу швидкість виконання робіт. Потім проводиться випробування нового клапана. Якщо все працює добре, автомобіль передається клієнту. Гарантія поширюється як на виконані роботи, але й запчастини.
 
Щоб швидко і якісно замінити клапан трв, потрібно втручання в систему кондиціювання. Для цього треба мати відповідний досвід і знання. Деякі власники автомобіля намагаються виконувати роботи самостійно, через що виникають додаткові проблеми. Серед них можна відзначити серйозні пошкодження системи кондиціонера, що унеможливлює його нормальне функціонування. Тому доцільно звертатися лише до компетентних майстрів, які мають досвід і знання.
 

Заміна клапана терморегулюючого вентиля (трв) кондиціонера у Києві

Щоб отримати гарантію надійності та бездоганної якості, треба звернутися до нашого сервісного центру. Такий підхід гарантує ефективність виконання всіх робіт та інші переваги. Співпраця з нашим СТО дозволяє отримати повний набір переваг:
 
  • Грамотне виконання робіт на всіх основних етапах.
  • Ретельний вибір клапана під конкретну модель автомобіля.
  • Офіційна гарантія
  • Прийнятні ціни та ін.
Це частина переваг, які пропонує наш сервісний центр. Можна розраховувати на професійний підхід, використання лише перевіреного обладнання, комфортне обслуговування та кваліфіковані консультації.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00