спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна вкладишів двигуна в Києві

 

Заміна корінних і шатунних вкладишів є відповідальною процедурою, виконання якої доцільно довіряти тільки досвідченим професіоналам. Робота не найскладніша, але все одно вимагає наявності деяких знань і навичок. Тому доцільно буде звернутися до компетентних професіоналів з нашого сервісу. СТО Тайр Ленд не просто так вважається найкращим вибором у Києві, тому що пропонується ідеальне співвідношення ціни та якості.

Ключові особливості заміни корінних і шатунних вкладишів

Ця процедура належить до розряду популярних послуг, які можуть стати в нагоді для власників автомобілів різних арок і моделей. Існує кілька причин, через які може знадобитися заміна таких вкладишів. Серед основних можна відзначити їх поворот або задирання, розтріскування, природне зношування і багато іншого. У деяких ситуаціях вдається провести роботи, не знімаючи головку циліндра і без шліфування вкладишів.

заміна-корінних-вкладишівВкладиш шатуна є важливим елементом мотора, який знаходиться між самим шатуном і колінчастим валом. Завдяки йому забезпечується нормальне тертя між комплектуючими, що позитивно позначається на уповільненні зношування. Корінні вкладиші піддаються не таким серйозним навантаженням, як шатунні. Тому їх заміна проводиться дещо рідше. До складу шатунних входить два ряди півкілець, що володіють спеціальними тонкими стінками. Виконуються вони з металу. На нижню частину виявляються більш тривалі навантаження, що можна пояснити виникненням сили інерції саме в цих місцях. Важливо стежити за станом цих компонентів. Якщо вони занадто сильно зносилися, доцільно буде звернутися до кваліфікованих професіоналів для проведення роботи із заміни.

У процесі її здійснення треба підібрати якісні комплектуючі під конкретні потреби. Серед основних варіантів, представлених на сучасному ринку можна відзначити суцільнометалеві, біметалеві, а також тришарові. У першому випадку у виробництві використовується один сплав із достатнім рівнем стійкості до зношування та жорсткості. Другий вид вважається найпоширенішим. До його складу входить спеціальна основа, середній шар і антифрикційне покриття. У третьому випадку вони застосовуються в моторах, на які лягають значні навантаження.

Заміна корінних і шатунних вкладишів у Києві

Якщо за результатами діагностики зрозуміло, що настав час замінити вкладиші двигуна в Києві, саме час звернутися до кваліфікованих фахівців. Це не найскладніший різновид робіт, але все одно краще довірити її виконання грамотним професіоналам. СТО Тайр Ленд для цього має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, що гарантує бездоганну якість на основних етапах проведення робіт та інші переваги:

  • Використання сучасних інструментів, сертифікованих комплектуючих.
  • Правильний підхід до всіх клієнтів, незалежно від марки і моделі авто.
  • Оптимальні ціни.

На виконані з заміни роботи ми надаємо офіційну гарантію якості, яка стає важливою додатковою перевагою. Консультації допоможуть розібратися в тому, як і коли треба замінювати вкладиші, скільки це може коштувати та в усьому іншому. Наші співробітники готові всім клієнтам надати професійні консультації для максимальної точності. Це дасть змогу відновити нормальну роботу відповідного вузла.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00