спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт та відновлення подушок безпеки

 
Ремонт та відновлення подушок безпеки є дуже важливою послугою, тому що від якості її надання залежить безпека водія та пасажирів. Потрібна відповідна послуга може у різноманітних ситуаціях, серед яких спрацьовування системи безпеки внаслідок потрапляння в аварію. У нашому автосервісі працюють компетентні фахівці, які мають досвід, мають у своєму розпорядженні все необхідне обладнання для проведення гарантовано якісних робіт. На них надається офіційна гарантія якості. Також можна розраховувати на попередні консультації, які допоможуть детально розібратися в особливостях проведення ремонтних робіт та у всьому іншому.
 

Ремонт та відновлення подушок безпеки: особливості та головні принципи

Подушки безпеки в автомобілі використовуються для того, щоб захистити водія та пасажирів у разі виникнення аварійної ситуації. Якщо вони у справному стані, вдається значною мірою скоротити ймовірність отримання серйозних травм. Навіть незначні несправності у відповідній системі можуть спровокувати неприємні наслідки. Тому треба проводити ремонтні роботи вчасно, довіряючи їх лише компетентним професіоналам із перевіреного сервісу. Наше СТО в Києві має всі ці та багато інших переваг. До комплексу послуг входить практично все, що тільки може знадобитися для ремонту та відновлення подушок. Вартість та якість гармонійно поєднуються між собою, що є нашою додатковою перевагою.
 
Повітряні подушки є важливим елементом безпеки. До її складу входить кілька основних компонентів, серед яких блок керування, датчики зіткнення, міцна захисна оболонка, піропатрони. У разі аварійної ситуації датчики фіксують, з якою силою стався удар, після чого інформація направляється в блок управління. Після цього здійснюється спрацьовування піропатрону. Він виділяє газ, який надуває відповідну оболонку подушки. Це дозволяє пом'якшити удар у разі аварії для пасажирів та водія. Подушка гасить удар, скорочуючи ризик травм. Розміщуватися подушки можуть у різних місцях, відрізнятися кількістю залежно від конкретної моделі та марки авто. Серед найпоширеніших варіантів розміщення можна відзначити рульове колесо, панель приладів, сидіння і т.д. Щоб система незалежно від місця розміщення працювала нормально, у разі наявності якихось проблем треба звертатися до професіоналів щодо проведення робіт з ремонту чи відновлення.
 

Грамотний ремонт та відновлення подушок безпеки у Києві

Наш автосервіс має у своєму розпорядженні необхідні ресурси для проведення відповідних робіт на високому якісному рівні. Звернутися до нас можна з таких причин:
 
  • Якісна технічна оснащеність, що позначається на швидкості та якості виконання робіт.
  • Кваліфіковані досвідчені професіонали, які завжди готові проконсультувати клієнтів.
  • Приємне поєднання якості та вартості.
Наші співробітники готові виконати роботи будь-якої складності щодо ремонту подушок безпеки на автомобілях різних марок. Видається гарантія на всі виконані роботи.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00