спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Антибактеріальна чистка кондиціонера у Києві

 
Антибактеріальна чистка кондиціонера в сучасному СТО відрізняється високою якістю, ефективністю та доступністю.
 
Антибактеріальна чистка кондиціонера автомобіля є дуже популярною послугою, яка дозволяє забезпечити безпечні умови для експлуатації транспортного засобу. Система кондиціювання практично в будь-якій машині є сприятливим середовищем для розвитку різноманітних грибків, бактерій і всього іншого. У таких умовах патогенні мікроорганізми можуть активно розвиватися, потрапляючи згодом усередину людського організму. Тому потрібно періодичне проведення відповідного чищення, яке можна замовити в нашому автомобільному сервісі за найвигіднішими цінами. Попередня консультація допоможе розібратися в деталях та перевагах цієї послуги, дізнатися чимало цікавого та корисного.
 

Антибактеріальне чищення кондиціонера в авто та її особливості

Це по-справжньому важлива процедура, яка дозволяє убезпечити водія та пасажирів від різноманітних проблем зі здоров'ям. Мікроорганізми можуть провокувати виникнення алергічних реакцій, застуди та інших неприємних захворювань. Кожен власник машини може легко уникнути таких неприємних наслідків, якщо приділятиме увагу своєчасному чищенню. Антибактеріальна обробка, проведена за допомогою спеціального обладнання та якісних засобів, є своєрідною запорукою ідеального результату. Усі проблеми, які можуть спровокувати бактерії, залишаються у минулому.
 
Система кондиціювання стає тим місцем, куди проникає багато різноманітних забруднень, рослин, комах з вулиці. У повітроводах кондиціонера через появу конденсату може з'явитися пліснява. З цієї причини треба на регулярній основі приділяти увагу кваліфікованому чищенню кондиціонера. Фахівці рекомендують проводити її не менше одного разу на рік, що дозволить позбавитися різноманітних проблем зі здоров'ям.
 
Чистка складається з кількох основних етапів, кожен із яких відіграє важливу роль. Серед них слід зазначити:
 
  • Вилучення спеціального фільтра салону.
  • Заливання всередину системи рідини, що чистить, включення спеціального обладнання - озонатора.
  • Встановлення нового фільтра.
Завдяки цьому можна буде зробити якісну дезінфекцію, усунути неприємні запахи. У процесі експлуатації автомобіля запахи можуть стати далеко не найприємнішими супутниками людей. Це може бути аромат цвілі, тютюну та багато іншого. За допомогою якісної чистки всього цього можна буде ефективно позбутися.
 

Якісна антибактеріальна чистка автокондиціонера

Якщо хочеться отримати гарантовано високу якість такої чистки, треба звернутися до перевіреного автомобільного сервісу. Ми готові запропонувати комфортні умови для замовлення та отримання такої послуги. У процесі її надання використовується лише сучасне професійне обладнання, оригінальні комплектуючі. Все це гарантує відмінний підсумковий результат, який дозволяє повністю позбавитися бактерій у системі кондиціювання транспортного засобу. Можна без проблем заздалегідь отримати консультацію, щоб розібратися за допомогою досвідчених менеджерів в основних особливостях, записатися на прийом на зручний час.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00