спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чистка адсорбера паливного бака в Києві

 

Чистка адсорбера паливного бака в автомобілі вважається поширеною послугою, для замовлення якої дуже важливо звернутися до перевіреного сервісу. СТО Тайр Ленд пропонує чесні умови для комфортного чищення з гарантією якості. Наші майстри попередньо готові надати консультації, ознайомити з розцінками. Записатися на прийом не складе ніяких труднощів. Зробити це кожний охочий зможе за телефоном або на сайті.

Для чого потрібна чистка адсорбера паливного бака?

Адсорбція в автомобілі є дуже важливим процесом, який передбачає поглинання газів за допомогою сорбенту. Такий пристрій скорочує до мінімуму кількість шкідливих викидів в атмосферу. Випаровування палива виділяє безліч небезпечних компонентів, які за допомогою адсорбера поглинаються. Це елемент, подібний до пластикової герметичної посудини. У ньому є клапан продувки і кілька виводів. Усередині використовується спеціальна система поглинання, яка містить активоване вугілля в бачку, трубопроводи для бензину, які з'єднують цю частину і паливний бак.

Якщо ця система виходить з ладу, можуть з'являтися різноманітні проблеми під час експлуатації автомобіля. Серед основних ознак, що потрібне чищення адсорбера треба відзначити:

  • Нестабільну роботу двигуна на холостому ходу.
  • Наявність бензинового запаху всередині салону.
  • Зниження тягових якостей машини тощо.

У такому разі бажано звернутися до автосервісу, щоб його співробітники оглянули відповідну систему автомобіля. У нас є для цього потрібне діагностичне обладнання та досвід, який спрямовується на задоволення основних потреб клієнтів.

За забрудненого абсорбера двигун може проблемно запускатися. Перераховані вище проблеми з автомобілем будуть частішати, поки не вжити відповідних заходів. Фахівці радять займатися чищенням паралельно з технічним обслуговуванням паливної системи. У деяких випадках замовити її можна окремо. Якщо ігнорувати чистку, можуть з'явитися деякі додаткові проблеми, виправити які буде набагато складніше. Машина може починати смикатися або просто переставати їхати, а також збільшуються витрати палива. Несправний компонент також може призводити до утворення всередині бензобака вакууму.

Чистка адсорбера паливного бака на СТО Тайр Ленд

Якщо були виявлені характерні проблеми в роботі автомобіля, які свідчать про засмічення цього компонента, доцільно буде звернутися до компетентних професіоналів. В такому випадку можна розраховувати на індивідуальний підхід і безліч інших переваг. Наш сервіс має в своєму розпорядженні для чищення потрібні інструменти і навички, що обов'язково гарантує бездоганний підсумковий результат. Звернутися до нас для замовлення такого чищення варто з таких причин:

  • Всі роботи проводяться на сертифікованому обладнанні кращими майстрами.
  • Пропонується оптимальне співвідношення якості та ціни на чистку.
  • Консультації допоможуть зрозуміти, для чого потрібна послуга і як вона надається.

У нашому автосервісі працюють грамотні майстри, які добре розуміються на паливних системах різних автомобілів. Тому адсорбер буде своєчасно і якісно очищений від різноманітних забруднень. Тому паливна система починає працювати більш ефективно відразу після завершення чистки. Виключається негативний вплив на її основні компоненти.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00