спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика зовнішньої температури автомобіля

 
За допомогою спеціального датчика можна знати, яка температура навколишнього середовища за межами автомобіля. Але під впливом різноманітних зовнішніх факторів або через елементарне зношування основних компонентів деталь може пошкодитися. У такій ситуації потрібно звернутися до професіоналів щодо робіт із заміни. Звичайно, можна спробувати виконати це самостійно, але доведеться зіткнутися з різноманітними труднощами і витратити певну кількість часу, якого може не бути. Оптимальним рішенням стає звернення до компетентних майстрів, які гарантують оперативність, якість, надійність та інші подібні переваги.
 

Кваліфікована заміна датчика зовнішньої температури авто та її тонкощі

Для проведення подібних робіт завжди бажано звертатися до кваліфікованих фахівців, які мають знання та досвід у вирішенні подібних проблем. Датчик знаходиться за накладками бампера у передній частині автомобіля. Для цього пристосований спеціальний майданчик, який захищений від сонячного випромінювання і який повноцінно вентилюється. Але на цей компонент свій негативний вплив можуть надавати різноманітні інші фактори, серед яких випромінювання від нагрітого асфальту, теплі повітряні маси від силової установки. Тому показання можуть бути не дуже коректними. Якщо датчик починає показувати відверто некоректні дані, це свідчить з високою ймовірністю його пошкодження. У такій ситуації єдиним способом вирішення проблеми стає заміна, тому що датчик не підлягає ремонту.
 
Щоб заміна була грамотною та якісною, важливо вибрати сертифікований автосервіс із великим досвідом. У нас є все це та багато інших переваг. Процес заміни суворо регламентований, відповідає основним стандартам та потребам. Крім цього можна розраховувати на індивідуальні консультації з усіх питань. Під конкретні потреби співробітники СТО допоможуть вибрати потрібну модель датчика, що підійде під певний автомобіль. Це позначається на точності та надійності його роботи в майбутньому.
 
Для проведення робіт із заміни потрібен частковий демонтаж деяких частин автомобіля. Зазвичай знімається передній бампер, акумуляторні клеми від'єднуються, від'єднується старий датчик, монтується новий. Якщо є певні знання, можна спробувати виконати роботи самостійно, але набагато простіше та надійніше звернутися до перевірених фахівців.
 

Заміна датчика зовнішньої температури у Києві

Щоб отримати гарантію на деталі та виконані роботи, що використовуються, важливо вибрати перевірений сервіс у Києві. Наше СТО має у своєму розпорядженні потрібні ресурси та знання, щоб гарантувати кожному клієнту кращі умови та ціни. Серед головних переваг, за якими цю послугу треба замовити у нас, можна назвати:
 
  • Досвід працівників.
  • Комфортні умови.
  • Наявність необхідного обладнання та інструментів.
  • Чесні ціни та ін.
У ретельно підготовлених умовах проводиться заміна, яка гарантує безпеку, надійність та багато інших позитивних моментів. Ми намагаємося завжди пропонувати клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості на надання всіх послуг, у тому числі на заміну даного датчика.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00