спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна рульової рейки в Києві

 

У деяких випадках кермова рейка виходить з ладу. Для точного визначення несправності кермової рейки потрібна діагностика. Через неефективність ремонту рульової рейки єдиним виходом стає її заміна. На СТО Тайр Ленд це можна зробити за адекватною ціною з гарантією якості виконаних робіт. Не варто ризикувати власною безпекою, керуючи автомобілем з пошкодженою рейкою.

Основні особливості заміни кермової рейки

заміна-рульової-рейкиКожний водій повинен приділяти автомобілю належну кількість уваги, стежити за всіма основними системами і вузлами. Можна відзначити кілька основних випадків, в яких потрібна заміна рульової рейки:

  • У центральному положенні відсутнє зусилля на кермі. Причиною часто стає зношений корпус розподільника.
  • Деформація вала, наприклад, унаслідок потрапляння в аварію.  
  • Зношування вала, яке з'являється внаслідок тривалої їзди поганими дорогами. Результатом є стукіт у рейці на нерівностях, а також під час поворотів керма.
  • Корозійні процеси, які можуть зруйнувати корпус, шток або інші елементи. Проявляється це в поганому поверненні рульового колеса в початкове положення.
  • Поворот коліс і керма не відповідають один одному, що може призводити до дискомфорту під час руху.

У разі виявлення подібних дефектів необхідно звернутися до сервісу, щоб фахівці провели діагностику. Тільки завдяки їй можна точно дізнатися про всі проблеми, визначити несправності і провести заміну рульової рейки.

Роботи із заміни рульової рейки проводяться в комплексі з розвал-сходженням коліс. Заміну має проводити досвідчений майстер, який точно знає технологічний процес. Вартість рульової рейки визначається в кожному окремому випадку залежно від автомобіля. На ціну заміни рульової рейки може впливати складність робіт, також марка і модель автомобіля.

Переваги заміни кермової рейки в Києві на СТО Тайр Ленд

Багато автомобілістів намагаються провести ремонт рульового керування самостійно. Для цього треба володіти досвідом, навичками і деякими інструментами. Таким набором можуть похвалитися далеко не всі. Тому краще не ризикувати власною безпекою, а звертатися до професіоналів. Можна буде в такому разі розраховувати на надійність, безпеку та інші переваги. Майстри проведуть діагностику, визначать точно причини несправності, зроблять заміну рульової рейки. Роботи виконуються з різноманітними видами автомобілів, серед яких легкові, позашляховики, мікроавтобуси.

До основних переваг звернення до нас для ремонту рульового керування можна віднести кваліфіковану консультацію на попередньому етапі, гарантію якості на всі виконані роботи, а також адекватні ціни. Вартість завжди відмінно співвідноситься з якістю. Можна вибрати для заміни рульової рейки запчастину від перевірених виробників. Ідеальним варіантом вважається використання оригінальних деталей.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00