спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна стійок і втулок стабілізатора

 

Стабілізатор є важливою частиною кожного автомобіля. За допомогою стабілізатора вдається забезпечити оптимальний рівень стійкості під час поворотів, м'якість підвіски. Для рухомого з'єднання стабілізатора з підвіскою використовуються стійки стабілізатора і втулки. Заміна стійок стабілізатора є регулярною процедурою, пов'язаною з технічним обслуговуванням. Також може знадобитися і заміна втулок стабілізатора. У нашому сервісі всі роботи виконуються за сучасними стандартами якості з розширеною гарантією 12 місяців.

Особливості заміни втулок і стійок стабілізатора

заміна-стійок-стабілізатораЗа допомогою стабілізатора вдається зменшити крен, забезпечити більш комфортну їзду пасажирам автомобіля. За допомогою втулок здійснюється кріплення стабілізатора до кузова або рами. Рідко потрібна заміна самого стабілізатора. Але іноді потрібно проводити заміну втулок стабілізатора. Своєчасна заміна втулок стабілізатора дає змогу позитивно вплинути на експлуатаційний термін балки стабілізатора. Втулки стабілізатора є елементами з'єднання, в яких стабілізатор може прокручуватися. Термін служби втулок залежить від якості матеріалу і умов експлуатації. Їх заміна проводиться під час планового технічного обслуговування або після діагностики.

Стійки використовуються для з'єднання стабілізатора з елементами підвіски. У всіх автомобілях стабілізатор виконує однакову функцію, яка полягає в перешкоджанні перекиданню автомобіля, усунення крену. На стійки стабілізатора лягає досить велике навантаження, тому іноді вони можуть виходити з ладу. Вони беруть на себе значний удар при їзді поганою дорогою. Задні стійки стабілізатора менше схильні до несправностей, ніж передні. Зумовлено це тим, що поганий стан доріг сильно впливає на стан передньої підвіски.

Термін експлуатації стійок стабілізатора залежить від конкретної моделі автомобіля, стану доріг і манери водіння. Серед основних ознак несправностей стійок стабілізатора треба відзначити:

  • Занадто великий крен у поворотах.
  • Стукіт у ходовій частині під час руху нерівностями тощо.

Точно виявити наявність проблеми можна тільки після проведення діагностики стійок і втулок стабілізатора. У нашому центрі для цього є всі необхідні умови, сучасне обладнання, працюють досвідчені професіонали.

Найкраща заміна втулок і стійок стабілізатора в Києві на СТО Тайр Ленд

Якщо виникли відповідні проблеми, доцільно звернутися до перевіреного автосервісу. Заміна тяг і втулок стабілізатора вимагає використання спеціального інструменту. Тому треба звернутися до СТО, де є потрібне обладнання. Неправильна установка, недотримання основних принципів виконання робіт можуть призвести до серйозних проблем під час експлуатації автомобіля. Щоб цього уникнути, рекомендуємо своєчасно звертатися до нашого сервісу. Фахівці з точністю визначать причини виникнення проблем, замінять стійки і втулки на якісні з гарантією. Ми пропонуємо чесну вартість на виконання всіх робіт, а на початковому етапі легко отримати якісну консультацію для ознайомлення з основними особливостями.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00