спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна вакуумного підсилювача гальм в авто

 

Заміна вакуумного підсилювача гальм є відповідальним видом робіт, який краще довірити компетентним професіоналам. Деякі водії вважають, що знають про будову машини практично все, через що намагаються виконувати роботи самостійно. Але невміле втручання в гальмівну систему може закінчитися не найкращим чином. З цієї причини доцільно буде довірити виконання робіт компетентним співробітникам СТО Тайр Ленд.У нас для цього є сучасне обладнання, ретельно підготовлена технічна база і грамотні майстри. В таких умовах бездоганна якість гарантується всім клієнтам без винятку.

Відмінності професійної заміни вакуумного підсилювача гальм

Цей механізм є дуже важливою частиною відповідної системи автомобіля. Якщо він знаходиться в нормальному стані, то гальмування починається при дотику до педалі відразу. Якщо він пошкоджений, потрібне велике зусилля натискання на педаль, що провокує зростання небезпеки. Треба забезпечити ідеальні умови роботи гальмівної системи, щоб не наражати на небезпеку пасажирів, себе та інших учасників дорожнього руху.

заміна-вакуумного-підсилювача-гальмЯкщо вакуумний підсилювач ламається, то всередині робочої камери не буде створюватися вакуум, який створює потрібні умови для гальмування. Щоб виправити ситуацію, потрібно зробити заміну поламаної деталі. Водночас важливо ретельно підібрати її під конкретний автомобіль, враховуючи марку і модель. Наші співробітники гарантують, що в кожному окремому випадку вибір буде зроблено правильно. Крім цього для проведення робіт із заміни є все необхідне обладнання.

Серед характерних ознак виходу з ладу цього механізму можна відзначити:

  • Виникнення сторонніх звуків шиплячого типу під час процесу гальмування.
  • Хід педалі гальма може ставати тугим.

Як тільки перші ознаки будуть виявлені водієм, бажано якомога швидше звернутися до кваліфікованих професіоналів. У такому разі можна буде розраховувати на своєчасне усунення проблем з підсилювачем, створення комфортних умов для безпечної їзди.

Заміна вакуумного підсилювача гальм у Києві

Щоб отримати бездоганну якість послуги з гарантією, як на виконані роботи, так і на використовувану деталь, треба звернутися в правильне місце. У Києві працює чимало приватних майстрів і спеціалізованих автосервісів, серед яких треба знайти найнадійніших професіоналів. СТО Тайр Ленд неодноразово демонструвало клієнтам свій високий рівень, який дає змогу розраховувати на високоякісну заміну підсилювача гальм у кожному окремому випадку.

Наш сервіс готовий надати комплекс необхідних послуг, який передбачає проведення діагностики з метою точного встановлення проблем з вакуумним підсилювачем. Після огляду і встановлення причини проблеми починаються ремонтні роботи. Вони передбачають демонтаж старого підсилювача, встановлення на його місце нового, який буде ретельно підібраний під конкретний автомобіль. Серед основних причин, за якими заміну вакуумного підсилювача варто довірити нам, можна відзначити:

  • Офіційну гарантію якості.
  • Чесні ціни.
  • Найкращий сервіс у Києві тощо.

Комплексне надання такої послуги гарантує бездоганний підсумковий результат, який забезпечує повноцінну роботу гальмівної системи майже в будь-яких умовах, що гарантує безпеку.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00