спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісне встановлення ксенону та біксенону на автомобіль

Ксенонова і біксенонова оптика досить популярна завдяки відмінній якості освітлення. Отримати від її використання максимальну кількість переваг можна тільки за умови правильного встановлення. Треба грамотно підібрати під фари автомобіля, встановити і налаштувати за сучасними стандартами. У нашому автосервісі для цього є досвідчені професіонали і всі необхідні ресурси.

Відмінності професійного встановлення ксенону і біксенону

встановлення-ксенонуПроцес проведення монтажних робіт бажано довірити професіоналам, які мають досвід, потрібні інструменти. На перший погляд встановлення може видатися легким завданням, але насправді воно має масу нюансів. Треба підібрати комплект ксенону (біксенону) з оптимальними технічними характеристиками, правильно його встановити. Це дасть змогу отримати від експлуатації всі переваги, серед яких яскраве і якісне освітлення.

Встановлення ксенону і біксенону в автосервісі з досвідом дає нагоду отримати такі переваги:

  • Висока швидкість встановлення.
  • Правильне налаштування.
  • Наявність офіційної гарантії якості і т.д.

Ксенон - це газорозрядні лампи високого тиску з високою якістю освітлення. Таке джерело світла має масу переваг, але для встановлення ксенону треба звернутися до фахівців з досвідом. Ми маємо в своєму розпорядженні потрібне обладнання, знання і ресурси, щоб гарантувати найкращий результат.

Встановлення ксенону і біксенону в Києві

Автосервіс працює на відповідному ринку досить давно, щоб забезпечити якісне встановлення біксенонових і ксенонових фар на будь-які види машин. Консультація з майстром допоможе розібратися, вибрати потрібний тип ламп. Поки фахівці займатимуться роботою, клієнт зможе провести час у кімнаті відпочинку, випити гарячої кави або чаю. Приваблива вартість робіт стає додатковою перевагою, яку може отримати кожен клієнт автосервісу. У Києві навряд чи вийде відшукати приблизно такі ж умови. Ми робимо для комфорту клієнтів практично все можливе.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00