спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заряджання автомобільного акумулятора на сертифікованому СТО

 
Автомобільний акумулятор виконує важливі функції. Якщо його повністю розряджено, можуть виникнути проблеми під час експлуатації транспортного засобу. Заряджання акумулятора в умовах сучасного СТО дозволяє відновити ресурс, забезпечити оптимальні умови для повноцінної експлуатації. Наш автосервіс пропонує для цього комфортні умови, що додатково підкріплюються адекватною вартістю.
 

Заряджання акумулятора автомобіля та її основні особливості

Якщо батарея в машині повністю розряджена, то прискорюється її знос. Через особливі хімічні процеси скорочується ресурс, що негативно впливає на працездатність. При повній та тривалій розрядці процеси можуть виявитися незворотними, через що буде потрібна повна заміна батареї. Тому важливо стежити за розміром заряду, робити своєчасні дії для його відновлення. Якщо акумулятор розряджений лише частково, все одно можуть виникати проблеми з експлуатацією, наприклад під час запуску автомобіля. Іноді в самий невідповідний момент авто може просто не завестися. Особливо неприємною ситуація буде, коли щось подібне трапляється десь у дорозі далеко від дому. Розряд часткового характеру відбувається через більшу витрату енергії, коли генератор не встигає виробляти її у потрібній кількості. Найчастіше щось подібне трапляється, коли водій часто їздить на невеликі відстані. Взимку додаткова енергія витрачається на освітлення, обігрів салону, автосигналізацію. Не кожен генератор може правильно витримувати такі навантаження, що часто призводить до розрядки батареї. Також в електриці автомобіля можуть бути витоки струму, через які акумулятор буде розряджатися. У цьому випадку необхідно звернутися до надійного автосервісу для проведення діагностики.
 
Щоб виключити можливість виходу з ладу акумулятора, необхідно своєчасно його заряджати. Фахівці рекомендують виконувати діагностику акумулятора приблизно раз на шість місяців або під час технічного обслуговування. У зимовий період заряджання акумулятора потрібне після тривалої стоянки автомобіля. Це дозволить забезпечити оптимальні експлуатаційні умови, подовжити термін придатності. Щоб зарядити батарею швидко та надійно, доцільно звернутися до досвідчених професіоналів. У такому разі можна розраховувати на гарантію якості та отримання необхідних консультацій від компетентних професіоналів.
 

Зарядка акумулятора у Києві

Якщо виникла потреба у зарядці акумуляторної батареї автомобіля у столиці, доцільно заручитися підтримкою співробітників перевіреного автосервісу. Наше СТО пропонує такі переваги для клієнтів:
 
  • Висока якість обслуговування.
  • Використання безпечного та надійного обладнання.
  • Професійний підхід.
  • Приваблива вартість і т.д.
Завдяки цьому кожен водій зможе замовити відповідну послугу максимально швидко та просто. Попередня консультація допоможе домовитись про зручний час, розібратися в основних тонкощах. Комплексна зарядка проводиться по-справжньому надійно, що продовжує термін експлуатації акумуляторної батареї автомобіля.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00