спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна пильовика ШРКШа (ШРУСа) з гарантією

 

В автомобілях використовується величезна кількість компонентів, які можуть вийти з ладу. ШРКШ є дуже важливою частиною будь-якої машини. Також в процесі експлуатації несе навантаження пильовик. Час від часу може знадобитися заміна пильовика ШРКШ. Це порівняно простий різновид робіт, якщо проводити паралелі із заміною цілого вузла. Але все одно краще звернутися до сучасного сервісу для отримання гарантії якості виконаних робіт.

Пильник ШРКШ: призначення та основні показання для заміни

заміна-пильника-шркшВ автомобілях шарніри відіграють дуже важливу роль, передаючи на колеса крутний момент. ШРКШ забезпечує безпеку і маневреність транспортного засобу. Шарніри можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Залежно від конфігурацій ШРКШ підбирається оптимальний тип ремонту. На вузол постійно лягають серйозні навантаження. Тому дуже важливо постійно стежити за його станом, забезпечувати своєчасне змащування. Пильовики ШРКШ використовуються для захисту основного вузла. Вони можуть бути пластиковими або гумовими, мають вигляд чохла, всередині якого знаходиться спеціальний мастильний матеріал. Відбувається герметичне кріплення до валів шарнірів, що гарантує належний рівень захисту від різноманітних факторів несприятливого характеру.

Заміна пильовика ШРКШ може знадобитися практично в будь-який момент. Зазвичай на заводі виробник комплектує шарніри якісними пильовиками, які мають великий запас міцності та надійності. Але все одно можуть виникнути проблеми. Є кілька основних причин, які можуть призвести до необхідності заміни пильовика ШРКШ. Серед основних його розгерметизація, проникнення всередину вузла вологи, зношування деталей. За допомогою своєчасної заміни можна виправити ситуацію максимально швидко і за адекватною вартістю. Набагато простіше поміняти пильовик ШРКШ, ніж запустити проблему. Вона може призвести до виходу з ладу всього вузла, ремонт якого вийде набагато дорожче.

Професійна заміна пильовика ШРКШ в Києві на СТО Тайр Ленд

Кваліфіковані фахівці з нашого сервісу точно знають, як швидко і надійно замінити пильовик ШРКШа практично на будь-якій моделі авто незалежно від року випуску і марки. Гарантується швидка заміна пильовиків будь-якої конфігурації. Пошкодження пильовика, а також, можливо, і вихід з ладу всього елемента можна ідентифікувати за кількома факторами:

  • Наявність тріску або хрускоту під час входження в поворот.
  • Слабкі ривки на старті.
  • Видимі дефекти на пильовику.

Щоб остаточно переконатися в необхідності заміни пильовика ШРКШ, треба звернутися до автосервісу за перших же ознак проблеми. Досвідчені фахівці допоможуть провести діагностичні роботи, з точністю визначити причину проблеми. Наші майстри володіють потрібним досвідом, знаннями та інструментами для усунення проблеми. На всі виконані роботи, що важливо, надається розширена гарантія 12 місяців. У роботі використовуються якісні комплектуючі, які володіють значним запасом надійності і міцності. У комплекс послуг входять всі роботи, серед яких професійна діагностика і заміна. Вартість може змінюватися в кожному індивідуальному випадку, але завжди буде демократичною.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00