спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Замір тиску масла в двигуні

 

Замір тиску масла в двигуні дає змогу зрозуміти, в якому стані перебуває силова установка, чи є з нею проблеми. Масло є обов'язковим компонентом для забезпечення повноцінної роботи силової установки. Двигун складається з великої кількості різноманітних деталей, які постійно труться одна об одну. Щоб скоротити до мінімуму ймовірність передчасного зношування та інших подібних проблем, в системі змащення має підтримуватися певний тиск. Якщо тиск масла знизився або зріс, можуть виникнути проблеми в процесі експлуатації транспортного засобу. Водій повинен вжити заходів без зволікань, щоб не допустити розвитку ситуації в негативному руслі. Тому періодично потрібно проводити замір, для якого бажано звертатися до перевіреного автосервісу.

Особливості заміру масляного тиску в моторі

замір-тиску-масла-в-двигуніМасло циркулює всередині силової установки під певним тиском. Воно проходить всередині двигуна спеціальними каналами, що забезпечує нормальні умови для ковзання підшипників. Деталі, завдяки цьому, захищені від передчасного зношування. Якщо масло перебуватиме всередині системи під недостатнім тиском, зношування деталей може виявитися дуже швидким, аж до заклинювання мотора. Також і в разі підвищеного тиску, масло може видавлюватися через прокладки і сальники, що призведе до зменшення обсягу масла в силовій установці. У такому разі потрібно буде організувати проведення відновлювальних робіт, що займає чимало часу і фінансових ресурсів. Тому набагато простіше і дешевше буде уважно стежити за тиском, вживати відповідних заходів у разі виявлення його падіння.

Контроль над масляним тиском всередині мотора можна здійснювати різними способами, серед яких найпростішим є датчик тиску масла. Контрольна лампочка, яка знаходиться на приладовій панелі, подає відповідний сигнал. Недостатній рівень тиску може виявитися причиною того, що мотор просто перегріється. Також контролювати рівень можна за показниками манометра або за зовнішніми ознаками без його використання. Кожен варіант має свої особливості. Але краще звернутися для проведення заміру до компетентних фахівців автосервісу, що одразу гарантує високу якість, надійність і точність разом з безліччю інших важливих переваг. Серед основних причин, через які може знижуватися рівень тиску масла, варто відзначити:

  • Використання недостатньо якісних мастильних матеріалів.
  • Підвищене зношування підшипників, розташованих на валу.
  • Проблеми з редукційним клапаном.
  • Засмічення каналів, через які проходить масло.
  • Вихід з ладу датчика тиску або проводки.
  • Вийшов з ладу масляний насос двигуна.

Замір тиску масла в двигуні в Києві

Періодично потрібно проводити замір тиску масла, для чого варто заручитися підтримкою кваліфікованих професіоналів. Наш автосервіс має в своєму розпорядженні потрібні кадри, обладнання та всі інші можливості для ефективного розв'язання відповідної проблеми. Кожен клієнт отримує гарантію якісного обслуговування, персонального підходу, адекватної вартості та безлічі інших важливих переваг. Надається послуга по-справжньому швидко і зручно.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00