спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення підігріву сидінь

 

За допомогою підігріву сидінь можна підвищити рівень комфорту, особливо в холодну пору року. Його можна встановити практично в будь-який автомобіль, якщо заручитися підтримкою компетентних професіоналів. Наш автосервіс пропонує найкомфортніші і чесні умови в Києві для замовлення відповідної послуги.

Встановлення підігріву сидінь у надійному автосервісі та його переваги

встановлення-підігріву-сидіньЦя послуга користується популярністю серед власників автомобілів, в яких немає штатного підігріву сидінь. Зрозуміти, наскільки він важливий, можна тільки взимку. Якщо сідати в холодний салон, є ризик застудитися, пошкодити внутрішні органи або спину через переохолодження. Підігрів стає своєрідним захистом від переохолодження і проблем, які з цим пов'язані.

Встановлення в нашому сервісі дає змогу зробити все грамотно і якісно. Спеціальні нагрівальні елементи розташовуються під обшивкою сидінь. Для увімкнення встановлюються спеціальні кнопки, для розміщення яких власник машини може сам вибрати місце. Це все гарантує комфорт під час використання автомобіля взимку. Встановлення є непростою справою, яку бажано довірити компетентним професіоналам. Процедура передбачає демонтаж сидіння, встановлення нагрівальних елементів, проводів, кнопок. Наприкінці перевіряється працездатність системи.

Встановлення підігріву сидінь у Києві

Наш автосервіс дає змогу виконати всі роботи швидко, якісно і професійно. Можна отримати такі переваги:

  • Найкраща вартість у Києві.
  • Підвищення комфорту та надійності.
  • Швидкість.

Компетентні фахівці зможуть швидко провести монтаж з офіційною гарантією якості, яка стає додатковою перевагою. На неї може сміливо розраховувати кожен клієнт. Якщо на попередньому етапі виникнуть питання, можна проконсультуватися зі співробітниками сервісу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00