спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна підрамника і його сайлентблоків

Під час їзди можуть виникнути різноманітні звуки і скрипи з-під автомобіля, характерні для проблем з підрамником. У ньому можуть зруйнуватися сайлентблоки через активну або неправильну експлуатацію. На тривалість експлуатації впливає кілька основних факторів, серед яких манера керування транспортним засобом і стан дорожнього полотна. Іноді потрібно робити заміну сайлентблоків підрамника, щоб підтримувати автомобіль у нормальному стані, забезпечити його безпечне використання.

Заміна підрамника і сайлентблоків в автомобілі

заміна-підрамника

Існує низка характерних ознак, які вказують на наявність несправностей у підрамнику. Серед них можна відзначити відведення машини в бік на високій швидкості. Бокове зношування з'являється в разі наявності такої проблеми на шинах. Стан важелів також страждає через поломку сайлентблоків. Якщо своєчасно не виявити проблему, не виконати потрібні роботи, є серйозні ризики пошкодження всієї підвіски. У разі збільшення люфту, тріщин на гумі сайлентблока треба звернутися до автосервісу. Наші фахівці проведуть діагностику, проведуть усі необхідні заходи для усунення проблеми.

Знадобитися заміна сайлентблоків підрамника може раз на приблизно 50 тисяч кілометрів пробігу. Професійне обладнання має обов'язково використовуватися під час проведення робіт, щоб досягти потрібного результату. На вартість ремонту впливає складність робіт, модель і марка автомобіля, деякі інші фактори. Визначити точну ціну можна тільки після проведення діагностики підрамника. Для цього в нашому сервісі є потрібне обладнання.

Заміна підрамника проводиться в разі його пошкодження. Сайлентблоки треба змінювати залежно від стану та несправностей. У цьому між ними головна відмінність. Підрамник необхідно змінювати з низки причин, серед яких:

  • Потрапляння в аварію, яке призвело до зміни геометрії кузова.
  • Зношення отворів для кріплень.
  • Деформація з плином часу і т.д.

Якщо автомобіль активно використовується для їзди бездоріжжям, існує ризик вигину підрамника. У будь-якому разі треба звернутися до професіоналів, які виконають заміну підрамника за сучасними стандартами. Тільки на СТО можна визначити ступінь пошкодження цих деталей, скласти програму дій. Заміна сайлентблоків підрамника потрібна, якщо під час поворотів автомобіль починає відводити на всі боки, виникають глухі звуки десь під днищем, можна візуально помітити пошкодження механічного походження.

Переваги заміни сайлентблоків підрамника в Києві на СТО Тайр Ленд

Наш сервіс можна назвати сучасним за багатьма параметрами. Легко розраховувати на попередні консультації, якісну діагностику, використання тільки найкращих запчастин і багато іншого. Вартість робіт із заміни сайлентблоків підрамника знаходиться на оптимальному рівні. Після діагностики фахівці визначать, треба змінювати сайлентблоки або весь підрамник. Після узгодження всіх деталей з клієнтом починається безпосереднє виконання робіт. Все проводиться оперативно і з офіційною гарантією якості. До переваг звернення до нас також можна віднести комфорт і надійність всіх робіт, що виконуються. Наш сервіс дозволяє заощадити, отримавши кращу якість.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00