спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісний ремонт і заміна вентилятора пічки

 

Ремонт і заміна вентилятора пічки в сучасному сервісі буде швидким, надійним і максимально якісним.

Ремонт і заміна вентилятора пічки можуть знадобитися практично будь-якому власнику автомобіля. Вентилятор пічки є дуже важливим компонентом системи обігріву транспортного засобу. Він може вийти з ладу з різноманітних причин, серед яких необережна експлуатація, вичерпання ресурсу, низька якість. У нашій СТО можна отримати високоякісні послуги за чесними цінами. Попередня консультація допоможе розібратися в тонкощах, ухвалити правильне рішення для кожного клієнта без особливих труднощів.

Основні особливості ремонту та заміни вентилятора пічки

заміна-вентилятора-пічкиПічка в кожному автомобілі стає особливо важливим компонентом, коли настають холоди. Завдяки їй можна забезпечити всередині салону оптимальні умови для комфортного перебування, підвищити рівень температури. Вентилятор вважається важливим елементом пічки, за допомогою якого відбувається обдув автомобільного скла, нагнітання теплого повітря в салон. Також він допомагає забезпечити повноцінну циркуляцію повітря всередині автомобільного салону. Цей вузол відрізняється чималим запасом міцності порівняно з деякими іншими елементами. Але він все одно може зламатися, особливо за умови занадто активної експлуатації. Про обдув багато водіїв згадують не так часто, а тільки, коли погіршуються погодні умови.

Ремонт вентилятора передбачає здійснення заміни його окремих компонентів. Зазвичай треба зробити заміну втулок і щіток для відновлення повноцінної роботи. У деяких випадках доводиться замінювати колектор обдуву. Зазвичай його змінюють удвічі рідше, ніж щітки. Краще не займатися самостійним ремонтом, бо можна пошкодити інші частини вентилятора або всієї системи. Така робота вимагає відповідних навичок, без наявності яких важко домогтися нормального результату. Важливо використовувати в процесі ремонту тільки якісні комплектуючі, підібрані під вентилятор конкретної моделі авто. Кваліфіковані фахівці зможуть підібрати потрібні деталі без особливих труднощів під актуальні запити. Ми надаємо на них офіційну гарантію, як і на всі виконані роботи.

Заміна вентилятора проводиться в тих випадках, коли немає можливості виконати ремонтні роботи. Зазвичай це зумовлено сильним зношуванням основних компонентів, які більше не підлягають відновленню. Наші співробітники підберуть вентилятор для заміни відповідно до всіх основних потреб.

Ремонт і заміна вентилятора пічки в Києві

Якщо звернутися відразу до професіоналів з нашого автомобільного сервісу, можна автоматично отримати кілька важливих переваг:

  • Висока швидкість виконання робіт з ремонту та заміни без втрати якості.
  • Кваліфіковані консультації, які допоможуть розібратися в нюансах.
  • Адекватна вартість.

Завдяки всьому цьому кожен клієнт отримує найкращі в Києві умови, які допоможуть без зволікань відновити працездатність вентилятора пічки. Все це позитивно впливає на рівень комфорту всередині автомобіля в холодну пору року. На всі роботи, виконані співробітниками нашої СТО, обов'язково надається тривала гарантія якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00