спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна масла у варіаторі CVT

 

Варіатор встановлюється у багатьох сучасних автомобілях. Як і інші коробки передач, ця модель потребує періодичної заміни трансмісійного масла. Щоб зробити все грамотно і якісно, треба просто звернутися до нашого автосервісу. Фахівці з досвідом допоможуть підібрати якісну робочу рідину, виконають всі роботи швидко і на вигідних умовах.

Заміна масла у варіаторі за всіма стандартами

Коробка передач може працювати в досить жорстких умовах, але за допомогою якісного мастила негативний вплив на неї зменшується. Щоб не провокувати серйозних несправностей, потрібно постійно відстежувати рівень масла, проводити його своєчасну заміну. Немає якихось певних термінів, за якими проводиться заміна. Все залежить від особливостей використання машини та її інтенсивності. Якщо на машину лягають підвищені навантаження, притаманний агресивний стиль водіння - заміна потрібна частіше. У середньому рекомендовано проводити повну заміну один раз на 50 тисяч кілометрів пробігу.

заміна-масла-варіаторСвоєчасна заміна масла в CVT дозволяє зберегти основні деталі варіатора, забезпечити повноцінні умови для експлуатації. Кожний виробник авто вказує терміни періодичності заміни масла, яких слід дотримуватися. Якщо масло у варіаторі довго не змінювати, можуть виникнути такі ознаки несправностей CVT:

  • Шум під час функціонування коробки передач.
  • Проблеми в перемиканні швидкостей.
  • Протікання масла зовні варіатора.

Якщо хоча б одну з перерахованих вище ознак було помічено, треба звернутися до автосервісу. Чим швидше буде вжито заходів щодо усунення проблем, тим краще.

Заміна масла варіатора буває повною і частковою. У першому випадку використовується спеціальне обладнання, коли мотор увімкнений. Із системи видавлюється старе масло, а на його місце заливається нове. У другому випадку замінюється близько половини мастильної рідини. Якщо освіжити старе мастило за допомогою нового, можна поліпшити експлуатаційні характеристики CVT.

Заміна масла у варіаторі в Києві

Це відносно простий процес, але звертатися все одно варто до перевірених фахівців. У процесі використовується спеціальне обладнання, а також важливо грамотно підібрати робочу рідину. Бажано купувати оригінальну продукцію від відомих виробників, щоб отримати гарантію довговічного та ефективного використання. Спеціалізований сервіс пропонує чесні ціни, гарантію якості, попередню консультацію і безліч інших переваг. Ми готові запропонувати у Києві найпривабливіші умови, в яких переконатися зможе кожен.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00