спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна випаровувача кондиціонера

 
Заміна випаровувача кондиціонера вважається досить популярною послугою, яка може знадобитися у багатьох автомобілях. Кондиціонери складаються з багатьох елементів, які виконують свої певні функції. Серед них також випаровувач. Він може вийти з ладу через занадто активну експлуатацію або природне зношування основних компонентів. Знаходиться він під торпедо всередині автомобільного салону, що висуває особливі вимоги до проведення робіт із заміни. Краще не займатися цим самостійно, якщо немає бажання пошкодити важливі елементи авто. Наші співробітники мають достатню кваліфікацію та обладнання, щоб гарантувати оперативність та якість виконання робіт.
 

Специфіка професійної заміни випаровувача кондиціонера в авто

Цей елемент ламається відносно нечасто в порівнянні з іншими частинами автомобільного кондиціонера, але часом трапляється таке. Існує кілька основних причин, через які це відбувається. Серед них можна відзначити:
 
  • Заводський брак чи проблеми після проведення ремонтних робіт із кондиціонером. Випаровувач може бути погано закріплений, що призводить у більшості випадків до проблемної експлуатації. До його складу входять спеціальні трубки, які можуть лопатися під впливом підвищеної вібрації через неякісне кріплення.
  • Система будь-якої пори року повинна знаходитися в оптимальному робочому стані, що передбачає наявність повного запасу холодоагенту. Якщо його не буде, то можуть виникати проблеми з окремими компонентами пристрою через агресивний вплив ззовні.
  • Неправильна заміна салонного фільтра або невчасне її проведення. Різниця в температурах усередині салону та на вулиці може призводити до утворення конденсату на випаровувачі. Відповідно до конструктивних особливостей для його відведення використовується спеціальна дренажна трубка. Коли фільтр в салоні не може нормально виконати свої основні функції, на випаровувач осідатиме різноманітний бруд. Все це провокує виникнення корозійних процесів, які рано чи пізно призведуть до його виходу з ладу. Додатковою проблемою стає активне розмноження грибка, цвілі.
заміна-випаровувача-автокондиціонера
 
У будь-якій подібній ситуації треба своєчасно звернутися до сучасного сервісу, фахівці якого точно встановлять причину поломки, виконають необхідні роботи із заміни. У нашому СТО для цього створені комфортні умови, якими може скористатися кожен клієнт у столиці.
 

Заміна випаровувача автокондиціонера у Києві

Якщо у машині виникли проблеми з кондиціонером, треба звернутися до нас. Діагностика точно встановить причини. Замість старого випаровувача буде встановлено новий, який ретельно підбирається під конкретну модель транспортного засобу. На всі роботи надається офіційна гарантія, як і на комплектуючі, що використовуються. Компетентні професіонали точно знають, як треба робити заміну, щоб досягти відмінного результату. Для наших клієнтів створюються комфортні умови, скористатися якими зможе кожен охочий.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00