спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна амортизаторів

 

Заміна амортизаторів належить до категорії популярних процедур з ремонту авто, які проводяться досить часто. На інтервал такої заміни впливає якість доріг, умови експлуатації, пробіг та інші фактори. Важливо звернутися до перевіреного автосервісу, щоб заміна амортизатора була своєчасною і якісною. Ми пропонуємо відмінне співвідношення ціни та якості, використовуємо в процесі тільки найкращі інструменти та комплектуючі.

Коли необхідна заміна амортизаторів і як вона відбувається?

заміна-амортизаторів Визначити, що заміна стійок амортизаторів необхідна, досить просто. Під час руху на невисокій швидкості можна натиснути різко на гальмівну педаль. Якщо є несправність амортизаторів - станеться різке смикання машини вперед з підйомом її задньої частини. Їзда поганими дорогами також дає змогу ідентифікувати проблему. Їзда стає не дуже комфортною, як правило, автомобіль починає розгойдуватися. Можна провести діагностику амортизаторів у сервісному центрі досвідченим ходовиком-автослюсарем. Фахівці проведуть огляд, виявлять всі дефекти.

Наявність проблем з амортизаторами має стати причиною для звернення до автосервісу. Комплексна діагностика амортизаторів дає можливість точно визначити стан і несправність. Амортизатори в деяких випадках можуть пропрацювати деякий час, а в інших - потрібна їх заміна. Однозначно варто провести заміну, якщо на корпусі вузла стали проявлятися сліди масла, яке стікає по ним. Невелике рівномірне запотівання корпусу вгорі є наслідком активного використання. У такому разі можна обійтися без здійснення заміни.

Разом із заміною амортизаторів рекомендується проводити заміну пов'язаних деталей, серед яких відбійники і пильовики. Ці запчастини є знімними і дуже важливо замінити їх на нові, якісні деталі. Це буде коштувати порівняно недорого, але позитивно позначиться на експлуатації ходової частини автомобіля, забезпечить нормальний рівень її захисту. Не варто відтягувати ремонт, тому що ситуація може погіршитися значною мірою. У такому разі знадобиться не тільки заміна амортизаторів, а й деяких інших елементів ходової. Несправностей ходової частини автомобіля можна уникнути, якщо уважно стежити за станом амортизаторів, своєчасно змінювати їх.

Найкраща заміна амортизаторів у Києві на СТО Тайр Ленд

kayaba-servis sachs-service

Щоб отримати гарантію якості на виконання відповідних робіт, дуже важливо звернутися до перевіреного автосервісу. Наш автомобільний сервіс відповідає основним критеріям і стандартам Kayaba і Sachs і є авторизованим партнером цих знаменитих брендів. Досвідчені фахівці готові виконати діагностику амортизаторів на мікроавтобусі, легковому авто або позашляховику. Після діагностики, всі роботи по заміні виконуються на сучасному обладнанні. Під конкретну модель авто підбираються якісні амортизатори, які ідеально для неї підходять. Це забезпечує повноцінну експлуатацію протягом тривалого часу.

Досвід роботи з різноманітними автомобілями разом з наявністю потрібного обладнання гарантує результат. Заміна проводиться швидко і надійно. На виконані роботи надається офіційна гарантія один рік. Крім неї можна розраховувати на привабливі розцінки на додаткові роботи, а також кваліфіковану консультацію. Заміна амортизаторних стійок передніх і задніх у нас за відмінною ціною. Приїжджайте, вартість вас приємно здивує.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00